Boston Celtics LogoNew York Knicks LogoPhiladelphia 76ers LogoBrooklyn Nets LogoToronto Raptors LogoDallas Mavericks LogoMemphis Grizzlies LogoHouston Rockets LogoSan Antonio Spurs LogoNew Orleans Pelicans LogoDetroit Pistons LogoMilwaukee Bucks LogoIndiana Pacers LogoChicago Bulls LogoCleveland Cavaliers Logo
Oklahoma City Thunder LogoUtah Jazz LogoMinnesota Timberwolves LogoPortland Trail Blazers LogoDenver Nuggets LogoAtlanta Hawks LogoWashington Wizards LogoCharlotte Hornets LogoMiami Heat LogoOrlando Magic LogoLos Angeles Lakers LogoSacramento Kings LogoLos Angeles Clippers LogoPhoenix Suns LogoGolden State Warriors Logo

Kevin Durant, koronavirüs semptomlarını artık göstermiyor!

Kevin Durant ve daha önce koronavirüs için pozitif test sonucu alan üç Brooklyn Nets oyuncusunun, artık semptom göstermedikleri bildirildi.

Haber; Sporx.com, Fotoğraf; NBA.com
Kevin Durant ve daha önce koronavirüs için pozitif test sonucu alan üç Brooklyn Nets oyuncusunun, artık semptom göstermedikleri bildirildi.

Nets genel müdürü Sean Marks, haberi bir konferans görüşmesi sırasında duyurdu.

Şimdiye dek NBA oyuncularını, takım sahiplerini veya ekip personelini içeren 15 onaylanmış koronavirüs vakası bulunuyordu. Marcus Smart, Rudy Gobert, Donovan Mitchell ve Christian Wood, bu tanıların ardından iyileşen oyunculardı.

Los Angeles Lakers için isimsiz iki oyuncunun da semptomsuz olduğu duyurulmuştu.

17 Mart'ta Nets, dört oyuncunun KOVID-19 için pozitif test sonucu aldığını ve bunlardan sadece birinin semptomları yaşadığını belirtmişti.