Boston Celtics LogoNew York Knicks LogoPhiladelphia 76ers LogoBrooklyn Nets LogoToronto Raptors LogoDallas Mavericks LogoMemphis Grizzlies LogoHouston Rockets LogoSan Antonio Spurs LogoNew Orleans Pelicans LogoDetroit Pistons LogoMilwaukee Bucks LogoIndiana Pacers LogoChicago Bulls LogoCleveland Cavaliers Logo
Oklahoma City Thunder LogoUtah Jazz LogoMinnesota Timberwolves LogoPortland Trail Blazers LogoDenver Nuggets LogoAtlanta Hawks LogoWashington Wizards LogoCharlotte Hornets LogoMiami Heat LogoOrlando Magic LogoLos Angeles Lakers LogoSacramento Kings LogoLos Angeles Clippers LogoPhoenix Suns LogoGolden State Warriors Logo

Kerr: "KD ve Klay ile yalnızca sohbet edeceğiz"

Steve Kerr, Golden State Warriors bu hafta Klay Thompson ve Kevin Durant ile takım olarak bir araya geleceği zaman, kendileri ile "takıma katma çalışmaları" yapılmayacağını söyledi.

Haber; Sporx.com
Steve Kerr, Golden State Warriors bu hafta Klay Thompson ve Kevin Durant ile takım olarak bir araya geleceği zaman, kendileri ile "takıma katma çalışmaları" yapılmayacağını söyledi.

Kerr, işin sohbet bazlı olacağını belirtti:

"Herhangi bir 'işe alım operasyonu' yok. Şehirde herhangi bir video ve tur yapmayacağız. Temelde bu 'Seni takıma geri istiyoruz ve umarım kararın bu olur ve geleceğe bakarız' şeklinde. Yapmanız gerekeni yapmanız lazım, ama bizim grupta bu sadece, sohbet şeklinde oluyor."

TAKIM DURANT'TEN PEK UMUTLU SAYILMAZ..


ESPN'den Nick Friedell, NBA Finalleri sırasında yaşadıkları sakatlıklara rağmen Warriors'ın hem Thompson'ı hem de Durant'ı yeniden kadrosuna katmak istediklerini söylemişti. Organizasyondaki temel düşüncenin, Thompson'ın 5 yıllığı 190 milyon dolarlık maksimum sözleşme imzalayacağı ve Durant'ın geri dönmeyebileceği yönünde olduğu açıklandı.

Takımın genel menajeri Bob Myers, Thompson ve Durant ile olacak görüşmelere iyimser girip girmediği sorulduğunda, yanıtı "Göreceğiz." oldu.