Boston Celtics LogoNew York Knicks LogoPhiladelphia 76ers LogoBrooklyn Nets LogoToronto Raptors LogoDallas Mavericks LogoMemphis Grizzlies LogoHouston Rockets LogoSan Antonio Spurs LogoNew Orleans Pelicans LogoDetroit Pistons LogoMilwaukee Bucks LogoIndiana Pacers LogoChicago Bulls LogoCleveland Cavaliers Logo
Oklahoma City Thunder LogoUtah Jazz LogoMinnesota Timberwolves LogoPortland Trail Blazers LogoDenver Nuggets LogoAtlanta Hawks LogoWashington Wizards LogoCharlotte Hornets LogoMiami Heat LogoOrlando Magic LogoLos Angeles Lakers LogoSacramento Kings LogoLos Angeles Clippers LogoPhoenix Suns LogoGolden State Warriors Logo

Kerr: "Harden'ın Doğu'ya gitmesi iyi oldu!"

Golden State Warriors süperstarı Steph Curry ve koç Steve Kerr, Brooklyn Nets'in James Harden takası hakkında konuştular.

Haber; Sporx.com, Fotoğraf; NBA.com
Golden State Warriors süperstarı Steph Curry ve koç Steve Kerr, Brooklyn Nets'in James Harden takası hakkında konuştular.

Harden'ın Nets'e takas edilmesi ile NBA'den birçok oyuncu konuyla ilgili yorum yaptı. Bu oyuncular arasında Curry de vardı:

"Fena bir durum. Bu ligde hiçbir şeyin sizi şaşırtmaması gerektiğini biliyorum ve son 4-5 yılda çok sayıda büyük işlem olmuştu. Gerçekleştiği zaman büyük etkisi oluyorLigin manzarası hemen değişiyor

Bu lig saf eğlencedir. Bu tür işlemler, ilgi seviyesini her zaman yüksekte tutar. Bir rakip olarak baştan sona bunu izleyebileceğim için heyecanlıyım. Farkındalığı yüksek tutuyor."

"BATI'DA ÇOK DOMİNANT ADAM VARDI..."


Curry ile birlikte başantrenör Kerr de bu durum hakkında konuştu:

"İlk düşüncem James Harden'ın Doğu'ya gitmesinin iyi olduğu. Bunun güzel olduğunu düşünüyorum, bir sebepten dolayı Batı'da birçok dominant NBA oyuncusu bulunduğunu biliyorsunuz."