Boston Celtics LogoNew York Knicks LogoPhiladelphia 76ers LogoBrooklyn Nets LogoToronto Raptors LogoDallas Mavericks LogoMemphis Grizzlies LogoHouston Rockets LogoSan Antonio Spurs LogoNew Orleans Pelicans LogoDetroit Pistons LogoMilwaukee Bucks LogoIndiana Pacers LogoChicago Bulls LogoCleveland Cavaliers Logo
Oklahoma City Thunder LogoUtah Jazz LogoMinnesota Timberwolves LogoPortland Trail Blazers LogoDenver Nuggets LogoAtlanta Hawks LogoWashington Wizards LogoCharlotte Hornets LogoMiami Heat LogoOrlando Magic LogoLos Angeles Lakers LogoSacramento Kings LogoLos Angeles Clippers LogoPhoenix Suns LogoGolden State Warriors Logo

Kerr: "Gözümü mü düzelteyim, Michael'la aramı mı?"

Golden State Warriors koçu ve eski Chicago Bulls oyuncusu Steve Kerr, Michael Jordan ile kavga hikayesinin kendi versiyonunu anlattı.

Haber; Sporx.com, Fotoğraf; NBA.com
Golden State Warriors koçu ve eski Chicago Bulls oyuncusu Steve Kerr, Michael Jordan ile kavga hikayesinin kendi versiyonunu anlattı.

Jordan ve Kerr'ün 1995 yılında Bulls'un takım antrenmanında ettiği kavga, kısa süre önce sona eren, 10 bölümlük ESPN belgeseli "The Last Dance"in en eğlenceli anlarından biriydi.

Belgesel, Jordan'ın Kerr'ün gözüne yumruk atmasıyla sonuçlanan kavgaya yol açan anlara da ışık tutmuştu.

Chris Long'un "Green Light" podcast'inde konuşan Kerr, "The Last Dance"te gösterilenden kesinlikle daha fazlası olduğunu söyledi:

"Benim hatırladıklarım, Michael'ın belgeselde anlattıklarından farklıydı. Hatırladığım, Phil'in antrenman sırasında ofisine yukarı çıkmış olmasıydı, çünkü lig ofisinden falan bir telefon gelmişti ve olay tam o zaman çıkmıştı. Phil neler olup bittiğini görmek için inmişti. Ve onun bana gelip, "Bu işi düzeltmek zorunda kalacaksın." demişti. Ben de "Gözümü mü, yoksa Michael'la aramı mı?' demiştim."

Kerr'ün hikayesi belgeselin montajında yer almamış olsa da, kendisiyle Jordan arasındaki dinamiği daha da ilginç kıldığı kesin.