Boston Celtics LogoNew York Knicks LogoPhiladelphia 76ers LogoBrooklyn Nets LogoToronto Raptors LogoDallas Mavericks LogoMemphis Grizzlies LogoHouston Rockets LogoSan Antonio Spurs LogoNew Orleans Pelicans LogoDetroit Pistons LogoMilwaukee Bucks LogoIndiana Pacers LogoChicago Bulls LogoCleveland Cavaliers Logo
Oklahoma City Thunder LogoUtah Jazz LogoMinnesota Timberwolves LogoPortland Trail Blazers LogoDenver Nuggets LogoAtlanta Hawks LogoWashington Wizards LogoCharlotte Hornets LogoMiami Heat LogoOrlando Magic LogoLos Angeles Lakers LogoSacramento Kings LogoLos Angeles Clippers LogoPhoenix Suns LogoGolden State Warriors Logo

Kerr: "Curryler, NBA'in kraliyet ailesi gibiler"

Golden State Warriors koçu Steve Kerr, Curry ailesine NBA'in "kraliyet ailesi" benzetmesini yaptı.

Golden State Warriors koçu Steve Kerr, Curry ailesine NBA'in "kraliyet ailesi" benzetmesini yaptı.

Warriors'ın yıldızı Stephen Curry ve Portland Trail Blazers guardı Seth Curry, NBA konferans finallerinde birbirlerine karşı oynayan ilk iki kardeş olmaya hazırlanırken, koç Kerr, Curry ailesinin gösterisinin Batı Konferansı finallerinin 1. Maçı ile başlamasını beklerken ligde kaç kişinin nasıl hissettiğini özetledi:

"Curryler inanılmaz. Her iki çocuğun da NBA playofflarında oynamasını izlediler ve şimdi de birbirlerine karşı izleyecekler. NBA'in kraliyet ailesi gibiler. İnanılmaz. Steph ve Seth bu güzel başarıyı yaşıyor. Ebeveynler olarak, hayatlarının en güzel zamanını yaşıyor olmalılar. Ki yaşadıklarını biliyorum çünkü onlarla konuştum, ne güzel bir sahne. Gelecek birkaç haftanın onlar için çelişkili olacağına eminim. Ne harika bir hikaye."

Steph'in konuyla ilgili ifadesi ise şu şekilde oldu:

"Onlar için bu, aile demek. Anne ve babalar bizi en başından beri destekliyor. Şimdi, böyle bir durumda olmak, teknik olarak onlar için bir kazan-kazan durumu, çünkü ne olursa olsun Finallere gidiyorlar. Ama bu sahnede, ailemizin önünde oynamamız ve bundan oluşan mutluluk ve neşe, çılgınca bir şey."

Steph ve Seth, ilk kez bu gece TSİ 04.00'te karşı karşıya gelecekler.