Boston Celtics LogoNew York Knicks LogoPhiladelphia 76ers LogoBrooklyn Nets LogoToronto Raptors LogoDallas Mavericks LogoMemphis Grizzlies LogoHouston Rockets LogoSan Antonio Spurs LogoNew Orleans Pelicans LogoDetroit Pistons LogoMilwaukee Bucks LogoIndiana Pacers LogoChicago Bulls LogoCleveland Cavaliers Logo
Oklahoma City Thunder LogoUtah Jazz LogoMinnesota Timberwolves LogoPortland Trail Blazers LogoDenver Nuggets LogoAtlanta Hawks LogoWashington Wizards LogoCharlotte Hornets LogoMiami Heat LogoOrlando Magic LogoLos Angeles Lakers LogoSacramento Kings LogoLos Angeles Clippers LogoPhoenix Suns LogoGolden State Warriors Logo

Kerr: "Cousins'ın Batı finallerinde gözükmesi mümkün değil"

Steve Kerr, sakat olan DeMarcus Cousins'ın Konferans Finallerinde görünmesinin mümkün olmadığını belirtti.

Haber; Sporx.com
Steve Kerr, sakat olan DeMarcus Cousins'ın Konferans Finallerinde görünmesinin mümkün olmadığını belirtti.

Kerr, "DeMarcus da Kevin Durant'in durumu gibi" Henüz sahada canlı bir şey olmadı. Yani o kadar da yakın değil, ama umarım bir hafta daha geçer ve işler daha iyi olmaya başlar. Belki daha iyi bir tahmin alırız. Şu anda bu seriye her ikisi (Boogie ve KD) olmadan hazırlanıyoruz." şeklinde konuştu ve şöyle devam etti:

"Sanırım dönmeyecek. Haftadan haftaya bir değerlendirme yapıyoruz. Bir adam, eğer bir serinin ilk maçından bir gün önce herhangi bir harekette bulunmadıysa, çabucak geri döndüğünü görmek zordur."

Sakatlığı sonrası geri dönme olasılığı düşük olan listelenen Cousins'ın, Warriors'ın eğitim personeli üyeleri ile antrenmandan sonra bir miktar çalışma yaptığı söylendi. Hafif koşu ve ekstra atışlar yapan Boogie'nin, kısa sürede kadroya dönebilecek bir oyuncu gibi hareket etmediği de söylenenler arasındaydı.