Boston Celtics LogoNew York Knicks LogoPhiladelphia 76ers LogoBrooklyn Nets LogoToronto Raptors LogoDallas Mavericks LogoMemphis Grizzlies LogoHouston Rockets LogoSan Antonio Spurs LogoNew Orleans Pelicans LogoDetroit Pistons LogoMilwaukee Bucks LogoIndiana Pacers LogoChicago Bulls LogoCleveland Cavaliers Logo
Oklahoma City Thunder LogoUtah Jazz LogoMinnesota Timberwolves LogoPortland Trail Blazers LogoDenver Nuggets LogoAtlanta Hawks LogoWashington Wizards LogoCharlotte Hornets LogoMiami Heat LogoOrlando Magic LogoLos Angeles Lakers LogoSacramento Kings LogoLos Angeles Clippers LogoPhoenix Suns LogoGolden State Warriors Logo

Kemba'nın peşinde Boston ve Dallas var!

Boston Celtics ve Dallas Mavericks'in, The New York Times'dan Marc Stein'ın haberine göre yıldız oyuncu Kemba Walker'ı serbest oyuncu döneminde takip etmeyi planladıkları iddia edildi.

Haber; Sporx.com
Boston Celtics ve Dallas Mavericks'in, The New York Times'dan Marc Stein'ın haberine göre yıldız oyuncu Kemba Walker'ı serbest oyuncu döneminde takip etmeyi planladıkları iddia edildi.

Walker, kariyerinde ilk defa sınırsız bir serbest oyuncu olacak.

Hornets, Walker'a beş yıllık bir "supermax" sözleşmesi sunabilirken, rakip takımlar yalnızca dört yıllık anlaşmalar sunabilecek.

Celtics'in, Kyrie Irving'in takımdan ayrılmasını beklediği açıklanmıştı.

CELTICS'TE YER VAR, MAVS'DE KADRO

Yahoo Sports'tan Keith Smith'in bildirdiğine göre, Celtics tüm serbest oyuncuları feragat ederse, Walker'a maksimum olan 32.7 milyon dolardan başlayan bir teklif sunabilecek. Bunun, Irving ve Horford'un karşılıksız gidişine bir karşılık olarak kabul edildiği söyleniyor.

Benzer şekilde Dallas, Walker'a Charlotte olmayan herhangi bir takımın sunabileceği kadar teklif sunabiliyor ve kendisini etkilemek için aynı derecede ilgi çekici olan genç bir çekirdeğe sahip. Mavs, Luka Doncic etrafında gelecek için yapılanıyor, ancak Doncic, takımın yeniden yapılanma ekibini güçlendirecek kadar sağlam olduğunu kanıtlamıştı.