Kayserispor'dan Manuel Fernandes sürprizi

Kayserispor Başkan Berna Gözbaşı yenilginin ardından, "Gerekenler yapılacak" dedi, düğmeye bastı. Sarı-Kırmızılılar, adı devlerle anılan Manuel Fernandes'le her konuda el sıkıştı. Portekizli yıldız kısa süre içerisinde şehre gelerek İç Anadolu ekibiyle 3 yıllık kontrat yapacak.

Haber; Fanatik
Kayserispor'dan Manuel Fernandes sürprizi
Klavye okları ile sonraki ya da önceki habere geçebilirsiniz.
29 Eylül 2020 10:28
Kayserispor'dan bomba adım... Sarı-Kırmızılılar, transfer döneminin son günlerine girilirken taraftarını heyecanlandırıp tüm dikkatleri üzerine çekecek olan hamleyi yapıyor.

Yönetim, teknik direktör Bayram Bektaş'ın da onayını aldıktan sonra Portekizli yıldız Manuel Fernandes'le her konuda anlaşma sağladı. Edinilen bilgiye göre kulübüyle sözleşmesi sona ermesinin ardından birçok teklif alan deneyimli futbolcu, Sarı-Kırmızılılar'ın önerdiği uzun süreli sözleşme ve cazip yıllık ücreti kabul ederek yeniden Süper Lig'de oynamayı kabul etti.

ŞEHRE GELİYOR

Fernandes bugün şehre gelerek tesisleri gezip, ardından da sağlık kontrolünden geçecek. Herhangi bir sorun yaşanmaması durumunda Fernandes'in İç Anadolu ekibiyle görkemli bir tören sonrasında imzasını atacağı bildirildi.Tümü
TÜMÜ