Kayserispor'da Petrescu tartışılıyor!

Süper Lig ekibi Hes Kablo Kayserispor'da teknik direktör Dan Petrescu tartışma konusu oldu. Sivasspor maçında sahaya sürdüğü kadro ve sistemle eleştirilen Rumen teknik adam için sarı kırmızılı yönetim toplantı yapacak.

, Fotoğraf; AA
Abone Ol
Kayserispor'da Petrescu tartışılıyor!
Klavye okları ile sonraki ya da önceki habere geçebilirsiniz.
22 Şubat 2021 13:23
Kurtarıcı olarak Kayserispor'un başına getirilen ve 1,5 + 1 yıllığına anlaşma sağlanan Dan Petrescu, puan kayıplarının sorumlusu olarak yönetimin karşısına çıkacak. Sarı-kırmızılı takımın yaşadığı kan kaybını durduramayan teknik patron ile görüşecek olan yönetimin radikal kararlar alması bekleniyor.

Eleştiri oklarının hedefi haline gelen ve taraftarında büyük tepki gösterdiği Dan Petrescu ile ilgili son karar yönetim tarafından belirlenecek. Diğer yandan Sivasspor maçında ortaya konan futbol sonrası bazı oyuncular hakkında da kararlar alınacağı öğrenildi.

Sosyal paylaşım sitelerinde de Rumen çalıştırıcıya ve yönetime ağır eleştiriler yapıldı. Petrescu'nun özellikle oyun tercihi konusunda büyük hatalar yaptığı, yapılan transferlerin 'balon' çıktığı ve genç oyuncuların oynatılmaması konusunda dikkat çekici yorumlar yapılıyor.

Haber: Faruk AydemirTümü
TÜMÜ