Boston Celtics LogoBrooklyn Nets LogoNew York Knicks LogoPhiladelphia 76ers LogoToronto Raptors LogoDallas Mavericks LogoHouston Rockets LogoMemphis Grizzlies LogoNew Orleans Pelicans LogoSan Antonio Spurs LogoChicago Bulls LogoCleveland Cavaliers LogoDetroit Pistons LogoIndiana Pacers LogoMilwaukee Bucks Logo
Denver Nuggets LogoMinnesota Timberwolves LogoOklahoma City Thunder LogoPortland Trail Blazers LogoUtah Jazz LogoAtlanta Hawks LogoCharlotte Hornets LogoMiami Heat LogoOrlando Magic LogoWashington Wizards LogoGolden State Warriors LogoL. A. Clippers LogoL. A. Lakers LogoPhoenix Suns LogoSacramento Kings Logo

Kawhi, Spurs'de emekli olmak istiyor

San Antonio Spurs süperstarı Kawhi Leonard, Spurs organizasyonuyla arasında çıkan "soğukluk" iddiaları sonrası, muhabirlerin bazı sorularını yanıtladı.

San Antonio Spurs süperstarı Kawhi Leonard, Spurs organizasyonuyla arasında çıkan "soğukluk" iddiaları sonrası, muhabirlerin bazı sorularını yanıtladı.

Kawhi, kariyerini bir Spurs oyuncusu olarak bitirmek isteyip istemediği sorulduğunda, "Evet, tabii ki" yanıtını verdi.

Ne zaman geri döneceği sorulduğunda ise Kawhi "Yakında. Şu anda belirli bir tarihim yok. Yaptığım şeyi sürdürmem gerekiyor. Yaşadığım gelişmeler harikaydı. Böyle devam etmeliyim." yanıtını verdi.

ESPN'de geçmiş tarihte Kawhi'ın tedavi sürecinde Spurs organizasyonundan "uzaklaştığına" dair olan söylentileri ise şu şekilde yalanladı:

"Her şey bir grup halinde yapıldı. Herhangi bir anlaşmazlık olduğunu düşünmüyorum. Pop'la (Gregg Popovich) hergün konuşuyorum. Gelişmeleri ve sürekli ne yaptığımı biliyordu."

Kawhi, bu sezonki sakatlığı dolayısıyla yalnızca 9 maç forma giyebilmişti.
7/24 NBA TÜRKİYE