Boston Celtics LogoBrooklyn Nets LogoNew York Knicks LogoPhiladelphia 76ers LogoToronto Raptors LogoDallas Mavericks LogoHouston Rockets LogoMemphis Grizzlies LogoNew Orleans Pelicans LogoSan Antonio Spurs LogoChicago Bulls LogoCleveland Cavaliers LogoDetroit Pistons LogoIndiana Pacers LogoMilwaukee Bucks Logo
Denver Nuggets LogoMinnesota Timberwolves LogoOklahoma City Thunder LogoPortland Trail Blazers LogoUtah Jazz LogoAtlanta Hawks LogoCharlotte Hornets LogoMiami Heat LogoOrlando Magic LogoWashington Wizards LogoGolden State Warriors LogoL. A. Clippers LogoL. A. Lakers LogoPhoenix Suns LogoSacramento Kings Logo

"Kawhi %100 olmaya çok yakın ve Popovich'le görüşecek" iddiası!

San Antonio Spurs süperstarı Kawhi Leonard'ın, tamamen sağlıklı olmaya çok yakın olduğu ve koç Gregg Popovich'le yakın zamanda görüşeceği iddia edildi.

San Antonio Spurs süperstarı Kawhi Leonard'ın, tamamen sağlıklı olmaya çok yakın olduğu ve koç Gregg Popovich'le yakın zamanda görüşeceği iddia edildi.

NBA yazarı Shams Charania, katıldığı bir podcastte Kawhi ile ilgili bilinmeyen birçok soru işaretini yanıtladı.

Charania, Kawhi ile ilgili şu açıklamaları yaptı:

"Kawhi her zaman Spurs'e sadık kalmak istedi. Olan biten her şeye rağmen, onu takaslamaya dair bir işaret göstermediler."

"Tercih edilecek birkaç yol var, fakat roket bilimi işlemiyoruz. Ya yeniden anlaşacaklar, ya da anlaşmayıp kendisini başka bir yere göndermeye bakacaklar."

"Bana kalırsa %100 sağlıklı olacağı bir noktaya ulaşıyor. Sene başlayınca iyi olacak."

"Takımla birlikte vakit geçirdiği oldu. Gregg Popovich'in eşi vefat ettikten sonra da törende bulunanlar arasındaydı. Oradaki insanlar da bunu onayladı. Spurs yönetimindekiler ve çalışanlarıyla iletişim halindeydi. Oralarda bulunmuşluğu oldu."

Kawhi'ın, koç Popovich'le 21 Haziran'daki NBA Draftı öncesi buluşması bekleniyor. Kawhi, beş yıl 219 milyon dolarlık bir "süpermaksimum" kontrat imzalamaya uygun durumda.
7/24 NBA TÜRKİYE