Boston Celtics LogoNew York Knicks LogoPhiladelphia 76ers LogoBrooklyn Nets LogoToronto Raptors LogoDallas Mavericks LogoMemphis Grizzlies LogoHouston Rockets LogoSan Antonio Spurs LogoNew Orleans Pelicans LogoDetroit Pistons LogoMilwaukee Bucks LogoIndiana Pacers LogoChicago Bulls LogoCleveland Cavaliers Logo
Oklahoma City Thunder LogoUtah Jazz LogoMinnesota Timberwolves LogoPortland Trail Blazers LogoDenver Nuggets LogoAtlanta Hawks LogoWashington Wizards LogoCharlotte Hornets LogoMiami Heat LogoOrlando Magic LogoLos Angeles Lakers LogoSacramento Kings LogoLos Angeles Clippers LogoPhoenix Suns LogoGolden State Warriors Logo

"Kawhi %100 olmaya çok yakın ve Popovich'le görüşecek" iddiası!

San Antonio Spurs süperstarı Kawhi Leonard'ın, tamamen sağlıklı olmaya çok yakın olduğu ve koç Gregg Popovich'le yakın zamanda görüşeceği iddia edildi.

San Antonio Spurs süperstarı Kawhi Leonard'ın, tamamen sağlıklı olmaya çok yakın olduğu ve koç Gregg Popovich'le yakın zamanda görüşeceği iddia edildi.

NBA yazarı Shams Charania, katıldığı bir podcastte Kawhi ile ilgili bilinmeyen birçok soru işaretini yanıtladı.

Charania, Kawhi ile ilgili şu açıklamaları yaptı:

"Kawhi her zaman Spurs'e sadık kalmak istedi. Olan biten her şeye rağmen, onu takaslamaya dair bir işaret göstermediler."

"Tercih edilecek birkaç yol var, fakat roket bilimi işlemiyoruz. Ya yeniden anlaşacaklar, ya da anlaşmayıp kendisini başka bir yere göndermeye bakacaklar."

"Bana kalırsa %100 sağlıklı olacağı bir noktaya ulaşıyor. Sene başlayınca iyi olacak."

"Takımla birlikte vakit geçirdiği oldu. Gregg Popovich'in eşi vefat ettikten sonra da törende bulunanlar arasındaydı. Oradaki insanlar da bunu onayladı. Spurs yönetimindekiler ve çalışanlarıyla iletişim halindeydi. Oralarda bulunmuşluğu oldu."

Kawhi'ın, koç Popovich'le 21 Haziran'daki NBA Draftı öncesi buluşması bekleniyor. Kawhi, beş yıl 219 milyon dolarlık bir "süpermaksimum" kontrat imzalamaya uygun durumda.