Futbol
Basketbol
iddaa
Sporx TV
Canlı Skor
Voleybol
E-Spor
At Yarışı
Tümü
SÜPER LİG
EUROLEAGUE
İLK 11'İNİ KUR
PUAN DURUMU OLUŞTUR
TV'DE BUGÜN
NBA
İSTATİSTİK
CANLI ANLATIM
AT YARIŞI
İNGİLTERE
Tenis
Motorsporları
Voleybol
At Yarışı
Diğer Sporlar
Hentbol
Euro 2024
İstatistik
Tv'de Bugün
Canlı Anlatım
Beşiktaş
Fenerbahçe
Galatasaray
Trabzonspor
Medya
Teknoloji
Gizlilik Politikası
Mobil uygulamalar ve m.sporx.com mobil sitesi ile Sporx'i cepten de takip edebilirsiniz. Daha detaylı bilgi için Sporx Mobil sayfasını ziyaret edin.
(İY : 0-0)
MS
Tarih:
24 Nisan 2019 Çarşamba 21:00
Lig:
1. Lig
Stat:
Stadion ul. Bukowa
Hakem:
Sebastian Krasny
GKS Katowice
1
Stomil Olsztyn
1
GOLLER & KARTLAR
KADROLAR
İDDAA ORANLARI
CANLI ANLATIM
İSTATİSTİK
YORUMLAR
Canlı: 1-1 | GKS Katowice - Stomil Olsztyn canlı skor burada - Maç Özeti
GKS Katowice
Genel
İç saha
Dış saha
04.09.21
CLF
Baník Ostrava
0-2
24.07.21
CLF
Goczalkowice Zdrój
3-0
17.07.21
CLF
Zaglebie Sosnowiec [D]
2-2
14.07.21
CLF
GKS Belchatow
2-1
10.07.21
CLF
Sandecja Nowy Sacz
1-0
13.02.21
CLF
Korona Kielce [D]
1-0
06.02.21
CLF
Odra Opole [D]
3-2
30.01.21
CLF
Polonia Bytom [D]
1-3
27.01.21
CLF
GKS Tychy [D]
0-1
24.01.21
CLF
Goczalkowice Zdrój
4-1
04.09.21
CLF
Baník Ostrava
0-2
24.07.21
CLF
Goczalkowice Zdrój
3-0
14.07.21
CLF
GKS Belchatow
2-1
10.07.21
CLF
Sandecja Nowy Sacz
1-0
24.01.21
CLF
Goczalkowice Zdrój
4-1
14.02.20
CLF
Puszcza Niepolomice
1-2
29.01.20
CLF
Stal Brzeg
3-0
29.01.20
CLF
Sleza Wroclaw
0-2
25.09.19
CUP
Warta Poznan
5-3
10.07.19
CLF
Frydek-Místek
6-0
17.07.21
CLF
Zaglebie Sosnowiec [D]
2-2
13.02.21
CLF
Korona Kielce [D]
1-0
06.02.21
CLF
Odra Opole [D]
3-2
30.01.21
CLF
Polonia Bytom [D]
1-3
27.01.21
CLF
GKS Tychy [D]
0-1
20.01.21
CLF
Cracovia [D]
1-2
22.08.20
CUP
Garbarnia [D]
1-0
01.02.20
CLF
Chrobry Glogow [D]
2-0
25.01.20
CLF
TS Podbeskidzie Bielsko-Biala [D]
0-0
30.10.19
CUP
Stal Stalowa Wola [D]
5-4
Stomil Olsztyn
Genel
İç saha
Dış saha
08.10.21
CLF
Lechia Gdansk [D]
5-0
04.09.21
CLF
Wisla Plock [D]
0-1
24.07.21
CLF
Sokol Ostroda
2-0
21.07.21
CLF
Baltyk Gdynia
2-2
10.07.21
CLF
Chojniczanka Chojnice [D]
3-1
30.05.21
IL
Gornik Leczna [D]
1-1
22.05.21
IL
Puszcza Niepolomice
2-1
15.05.21
IL
GKS Jastrzebie [D]
2-0
08.05.21
IL
Chrobry Glogow
1-2
02.05.21
IL
Radomiak Radom [D]
1-0
24.07.21
CLF
Sokol Ostroda
2-0
21.07.21
CLF
Baltyk Gdynia
2-2
22.05.21
IL
Puszcza Niepolomice
2-1
08.05.21
IL
Chrobry Glogow
1-2
28.04.21
IL
Korona Kielce
2-0
03.04.21
IL
Sandecja Nowy Sacz
0-5
21.03.21
IL
Widzew Lodz
0-1
13.03.21
IL
LKS Lodz
0-2
27.02.21
IL
GKS Tychy
1-2
23.01.21
CLF
Pogon Grod. Mazowiecki
4-1
08.10.21
CLF
Lechia Gdansk [D]
5-0
04.09.21
CLF
Wisla Plock [D]
0-1
10.07.21
CLF
Chojniczanka Chojnice [D]
3-1
30.05.21
IL
Gornik Leczna [D]
1-1
15.05.21
IL
GKS Jastrzebie [D]
2-0
02.05.21
IL
Radomiak Radom [D]
1-0
25.04.21
IL
Arka Gdynia [D]
2-0
17.04.21
IL
Resovia [D]
1-0
10.04.21
IL
GKS Belchatow [D]
2-3
27.03.21
IL
Zaglebie Sosnowiec [D]
2-1
saniye içerisindeki otomatik olarak kapanacaktır.