Karius için flaş sözler! ''Topun üzerine kadın resmi koyun!''

A Spor yorumcusu Turgay Demir, Beşiktaş'ın Alman file bekçisi Loris Karius hakkında konuştu...

Karius için flaş sözler! ''Topun üzerine kadın resmi koyun!''
Klavye okları ile sonraki ya da önceki habere geçebilirsiniz.
23 Eylül 2019 13:03

A Spor yorumcusu Turgay Demir; Loris Karius ile ilgili yaptığı açıklamada: ''Bu adamın topa odaklanması için güzel kadın yüzleri koyacaksın.'' dedi.

Ünlü gazeteci, canlı yayında katıldığı programda Alman kaleciyle ilgili, ''Ben burda bir şey söylüyorum millet şaka zannediyor. Ben geçen sezon ne dedim? Karius'un gol yemesini istemiyorsanız topun üzerine kadın resmi koyacaksınız. Adamın gözü topta değil ki, adamın gözü tribünlerde. Adam dışarıda da öyle. Adam yakışıklı. Kimse rahat bırakmıyor, gelen haberlerde öyle. Topun üzerine bu adamın topa odaklanması için güzel kadın yüzleri koyacaksın.'' dedi.


''AKLI FUTBOLDA OLAN ADAM...''

Demir, konuşmasının devamında, Karius'un Bratislava önünde yediği gole değinirken, ''Aklı futbolda olan geçen gün o topa çıkar mı Bratislava maçında ? Aklı futbolda olan adam sahada ki en hızlı takım arkadaşı olan Rebocha'nın kovaladığı bir rakibin topuna çıkar mı ? Haydi çıktın; ya topu alıcaksın ya adamı. İkisini de alamıyorsun ve golü yiyorsun. Birde üzerine arkadaşını düşürüyorsun. Aklı futbolda olan adam bunu yapar mı?'' diyerek konuşmasını sonlandırdı. 

Tümü
TÜMÜ