Kanunsuz Topraklar izle FOX HD (4. BÖLÜM) 20 Ekim Çarşamba

Yeni bölüm Kanunsuz Topraklar 4. bölüm 20 Ekim 2021 Çarşamba 20:00'de ekranlara geliyor. Dizinin yeni bölümünü izleyiciler merakla bekliyor ve 'Kanunsuz Topraklar' oyuncuları ve yapımcılarının emekleriyle yeni bölüm ekranlara geliyor.

20 Ekim 2021 10:02
Kanunsuz Topraklar izle FOX HD (4. BÖLÜM) 20 Ekim Çarşamba
Kanunsuz Topraklar yeni bölümünde yine heyecan dolu anlar yaşanacak ve FOX TV full reklamsız tek parça yeni bölüm (4. BÖLÜM) olarak ekranlardaki yerini alacak. Dizinin 4. bölümü Kanunsuz Topraklar FOX TV HD izle yeni bölümde izleyiciyle buluşacak ve ekranlarda olacak.
KANUNSUZ TOPRAKLAR 4. BÖLÜM ÖZET

KANUNSUZ TOPRAKLAR İZLE 4. BÖLÜM CANLI YAYIN İÇİN TIKLAYINDavut, devletin silahlarını çalan Kasapoğlu için çalıştığından asılarak idam edilmek üzere darağacına çıkarılır ama hiç ummadığı biri son anda yardımına yetişerek onu ipten alacaktır. Ölen madencilerin eşleri madende çalışmayı kabul eder. Gülfem şimdi babasına verdiği sözü tutmak ve Ali Gelik'le evlenmek zorundadır. Nişan gecesi Davut bu evliliği nasıl engelleyeceğini düşünürken, Kasapoğlu'nun Ali'ye pusu kurduğunu ve nişan merasiminden dönüşte arabasını silahlarla tarayarak onu öldüreceğini öğrenir. Kasapoğlu'nun bilmediği şey; arabada Gülfem'in de olduğudur...

KANUNSUZ TOPRAKLAR SON BÖLÜM ÖZET

Gülfem, onu Çolak'ın elinden kurtarmak için jandarmaya haber vermeyen babasından hesap sorar. Malik Bey ise Çolak'ın ölümüyle rahatlamıştır çünkü Çolak, Malik Bey'in hayatını kökünden değiştirecek kirli bir sırrını bilmektedir. Babasının, Gülfem'i Ali Gelik'le evlendireceğini öğrenen Yavuz, Ali Gelik'i vazgeçirmek için Asude üzerinden bir plan yapar. Ali'yle evlenmek istemeyen Gülfem adamın karşısına çıkıp bunu açık açık yüzüne söyler. Ne var ki bugüne kadar hiçbir kadın tarafından ret edilmemiş olan Ali durumu bir gurur meselesi yapacaktır. Malik Bey tarafından ustabaşı yapılan Davut, işçilerin haklarını iyileştirmek isteyince karşısında yine Malik Bey'i bulur. Üstelik adam ölen işçilerin ailelerini evlerinden çıkarmak ve yerlerine yeni gelecek işçileri yerleştirmek istemektedir. Gülfem, Davut'a yardım etmek için onunla beraber hareket etmeye karar verir lakin karşılaşacağı güçlükler ona hayatın hiç bilmediği gerçek yüzünü gösterecektir.

GÜNÜN İLGİ ÇEKEN VİDEOSU


KANUNSUZ TOPRAKLAR OYUNCULARI

Davut
(Uğur Güneş)

Gülfem
(Esra Bilgiç)


Ali Gelik
(Necip Memili)

Yavuz
(Kaan Taşaner)

Malik
(Murat Daltaban)

Kevser
(Onuryay Evrentan)

Behice
(Eylül Su Sapan)

Fikriye
(Serdem Paçal)

KANUNSUZ TOPRAKLAR NEREDE ÇEKİLİYOR?

FOX TV'nin sevilen dizisi Kanunsuz Topraklar dizisinin nerede çekildiğine ilişkin detaylar belli oldu. Dizinin bölümleri Zonguldak'ta yapılıyor ve ayrıca dizide de Zonguldak'ta maden yataklarının olduğu bir kasaba yer alıyor.

Daha fazla göster
 Reklam 
yukarı ok