Kanal D Çocuklar Duymasın 28. yeni bölüm fragmanı

Kanal D ekranlarında yayınlanan Çocuklar Duymasın'ın 28. bölüm fragmanı yayınlandı. Fragmanda izleyicileri heyecanlandıran bir gelişme yaşandı. Haluk'u elde etmek için uğraşan Tutku Emre'ye ulaşmaya çalışıyor. Akıllara Havuç Çocuklar Duymasın'a geri mi dönüyor? sorusunu da beraberinde getirdi. Kanal D Çocuklar DUymasın 28. yeni bölümü ne zaman saat kaçta yayınlanacak?

12 Şubat 2018 18:25
Kanal D Çocuklar Duymasın 28. yeni bölüm fragmanı
Çocuklar Duymasın'ın yeni bölümünde neler olacak? Saat kaçta ve ne zaman yayınlanacak? Meltem ile Haluk'un maceralarını keşfetmek için haberimizi takip edebilirsiniz. Ekranlara geldiği ilk günden beri hatrı sayılır bir izleyici kitlesine sahip olan Çocuklar Duymasın'ın yeni son bölümünde izleyicileri meraklandıran bir ilk sahne de ekranlara geldi. Dizi de lakabı Havuç olan Emre geri dönüyor (Furkan Kızılay). 28. bölüm fragmanında sinyalleri verildi.

ÇOCUKLAR DUYMASIN 28. YENİ BÖLÜMDE NELER OLACAK?
Yaşadığı son olaydan sonra Tutku rahat durmuyor ve ortalığı yine karıştırmayı başarıyor! Çocuklar Duymasın yeni bölümüyle pazar 20.00'de Kanal D'de!
Tutku'ya oyun oyanayan Meltem, evliliğini kurtarmayı başarıyor fakat Tutku yaşadıklarının öcünü almak için harekete geçiyor! İntikam ateşiyle yanıp tutşan Tutku, Meltem ile Haluk'u ayırmak için bu kez de ikilinin oğlu Emre'ye ulaşmanın yollarını arıyor.

Diğer taraftan Meltem ile Haluk, Emre'den haber alamıyor ve telaşlanıyor!

Peki Tutku bu sefer Meltem ile Haluk'u ayırmayı başaracak mı?

ÇOCUKLAR DUYMASIN SAAT KAÇTA NE ZAMAN YAYINLANACAK?

Pazar günleri saat: 20.00'de yayınlanan Çocuklar Duymasın Kanal D'de izleyicisiyle buluşuyor. Haberimizin devamında 28. bölüm fragmanını bulabilirsiniz.
Daha fazla göster
yukarı ok