Boston Celtics LogoNew York Knicks LogoPhiladelphia 76ers LogoBrooklyn Nets LogoToronto Raptors LogoDallas Mavericks LogoMemphis Grizzlies LogoHouston Rockets LogoSan Antonio Spurs LogoNew Orleans Pelicans LogoDetroit Pistons LogoMilwaukee Bucks LogoIndiana Pacers LogoChicago Bulls LogoCleveland Cavaliers Logo
Oklahoma City Thunder LogoUtah Jazz LogoMinnesota Timberwolves LogoPortland Trail Blazers LogoDenver Nuggets LogoAtlanta Hawks LogoWashington Wizards LogoCharlotte Hornets LogoMiami Heat LogoOrlando Magic LogoLos Angeles Lakers LogoSacramento Kings LogoLos Angeles Clippers LogoPhoenix Suns LogoGolden State Warriors Logo

Jordan: "Lakers'a katılmak, çok zor bir karar değildi"

Los Angeles Lakers pivotu DeAndre Jordan, bu yaz Lakers'a katılmanın "çok zor bir karar olmadığını" söyledi.

Haber; Sporx.com, Fotoğraf; NBA.com
Los Angeles Lakers pivotu DeAndre Jordan, bu yaz Lakers'a katılmanın "çok zor bir karar olmadığını" söyledi.

Son iki senede Brooklyn Nets'te olduğundan nispeten daha küçük bir role ve sözleşmeye rağmen Jordan, Lakers hamlesinin hiç de zor bir karar olmadığını belirtti:

"Bu çok zor bir karar değildi. Her zaman istendiğiniz ve önemli bir şey için rekabet etme şansınızın olduğu bir yerde olmak istersiniz. Bu bir takım hedefidir. Açıkçası profesyonel kariyerimin ilk 10 yılında buradaydım ve bu benim için güzel bir deneyimdi. Şimdi ise tekrar ailemin yanında olarak, başka bir şampiyonluk için rekabet etmeye hazır olan bir organizasyonda yer alabilmek benim için heyecan verici."

Lakers, bu yaz LeBron James, Anthony Davis ve Talen Horton-Tucker dışında tüm kadroyu değiştirerek birçok tecrübeli oyuncuyu ekibine katmıştı.