Boston Celtics LogoNew York Knicks LogoPhiladelphia 76ers LogoBrooklyn Nets LogoToronto Raptors LogoDallas Mavericks LogoMemphis Grizzlies LogoHouston Rockets LogoSan Antonio Spurs LogoNew Orleans Pelicans LogoDetroit Pistons LogoMilwaukee Bucks LogoIndiana Pacers LogoChicago Bulls LogoCleveland Cavaliers Logo
Oklahoma City Thunder LogoUtah Jazz LogoMinnesota Timberwolves LogoPortland Trail Blazers LogoDenver Nuggets LogoAtlanta Hawks LogoWashington Wizards LogoCharlotte Hornets LogoMiami Heat LogoOrlando Magic LogoLos Angeles Lakers LogoSacramento Kings LogoLos Angeles Clippers LogoPhoenix Suns LogoGolden State Warriors Logo

Jordan, Clippers tarafından istendiğinden emin değil

LA Clippers yıldızı DeAndre Jordan, Clippers tarafından istenip istenmediğinden emin olmadığını açıkladı.

LA Clippers yıldızı DeAndre Jordan, Clippers tarafından istenip istenmediğinden emin olmadığını açıkladı.

Geçtiğimiz Perşembe günü sona eren takas dönemi öncesi takaslanacağına çoğunluk tarafından inanılan 29 yaşındaki Jordan, herhangi bir yere gönderilmemişti.

DJ'in açıklamaları şu şekildeydi:

"Takılıyordum, eğer bir telefon falan gelirse diye bekliyordum ama hiçbir şey olmadı. Ben de uçağa bindim. İstendiğim bir yerde olmak istiyorum. Eğer orası burasıysa, burasıdır. Değilse, bunlar bildiğimiz gibi, iş."

Bir muhabir, bu sırada kendisine Clippers tarafından istendiğini düşünüp düşünmediğini sorunca ise, DJ "Sence?" şeklinde cevap verdi. Muhabir "Bilmiyorum" deyince, cevabı "Ben de." oldu.

DJ, sezonda 11.3 sayı, 15.0 ribaund ve 1.0 blok ile oynuyor.
7/24 NBA TÜRKİYE