Boston Celtics LogoBrooklyn Nets LogoNew York Knicks LogoPhiladelphia 76ers LogoToronto Raptors LogoDallas Mavericks LogoHouston Rockets LogoMemphis Grizzlies LogoNew Orleans Pelicans LogoSan Antonio Spurs LogoChicago Bulls LogoCleveland Cavaliers LogoDetroit Pistons LogoIndiana Pacers LogoMilwaukee Bucks Logo
Denver Nuggets LogoMinnesota Timberwolves LogoOklahoma City Thunder LogoPortland Trail Blazers LogoUtah Jazz LogoAtlanta Hawks LogoCharlotte Hornets LogoMiami Heat LogoOrlando Magic LogoWashington Wizards LogoGolden State Warriors LogoL. A. Clippers LogoL. A. Lakers LogoPhoenix Suns LogoSacramento Kings Logo

Jordan, Clippers tarafından istendiğinden emin değil

LA Clippers yıldızı DeAndre Jordan, Clippers tarafından istenip istenmediğinden emin olmadığını açıkladı.

LA Clippers yıldızı DeAndre Jordan, Clippers tarafından istenip istenmediğinden emin olmadığını açıkladı.

Geçtiğimiz Perşembe günü sona eren takas dönemi öncesi takaslanacağına çoğunluk tarafından inanılan 29 yaşındaki Jordan, herhangi bir yere gönderilmemişti.

DJ'in açıklamaları şu şekildeydi:

"Takılıyordum, eğer bir telefon falan gelirse diye bekliyordum ama hiçbir şey olmadı. Ben de uçağa bindim. İstendiğim bir yerde olmak istiyorum. Eğer orası burasıysa, burasıdır. Değilse, bunlar bildiğimiz gibi, iş."

Bir muhabir, bu sırada kendisine Clippers tarafından istendiğini düşünüp düşünmediğini sorunca ise, DJ "Sence?" şeklinde cevap verdi. Muhabir "Bilmiyorum" deyince, cevabı "Ben de." oldu.

DJ, sezonda 11.3 sayı, 15.0 ribaund ve 1.0 blok ile oynuyor.
7/24 NBA TÜRKİYE