Boston Celtics LogoNew York Knicks LogoPhiladelphia 76ers LogoBrooklyn Nets LogoToronto Raptors LogoDallas Mavericks LogoMemphis Grizzlies LogoHouston Rockets LogoSan Antonio Spurs LogoNew Orleans Pelicans LogoDetroit Pistons LogoMilwaukee Bucks LogoIndiana Pacers LogoChicago Bulls LogoCleveland Cavaliers Logo
Oklahoma City Thunder LogoUtah Jazz LogoMinnesota Timberwolves LogoPortland Trail Blazers LogoDenver Nuggets LogoAtlanta Hawks LogoWashington Wizards LogoCharlotte Hornets LogoMiami Heat LogoOrlando Magic LogoLos Angeles Lakers LogoSacramento Kings LogoLos Angeles Clippers LogoPhoenix Suns LogoGolden State Warriors Logo

John Wall, seneye oynayacağından emin değil!..

Washington Wizards guardı John Wall, önümüzdeki sezon oynayıp oynamayacağından emin olmadığını belirtti.

Washington Wizards guardı John Wall, önümüzdeki sezon oynayıp oynamayacağından emin olmadığını belirtti.

Bu sezon oynadığı 32 maç sonrası Ocak ayında sol topuğundan ameliyat geçiren Wall, iyileşme süresinde evdeyken aşil tendonunu koparmıştı ve bu sürenin üzerine 1 sene daha eklemek zorunda kalmıştı.

28 yaşındaki oyuncu, Şubat ayında geçirdiği ameliyat sonrasında önümüzdeki sezon oynayıp oynayamayacağından emin olmadığını şu şekilde belirtti:

"Henüz bir fikrim yok. Hedefim oynamak tabii, mentalitem bu şekilde yönleniyor. Ama doktorlar o noktaya geldiğimi ne zaman söylerse, o zaman bileceğim."

Wall, aynı zamanda Wizards'ın önümüzdeki NBA Draftında bir point guard seçmesinden rahatsızlık duymayacağını da ekledi:

"Takımın iyiliği için ne gerekiyorsa yapmak ve yeterli parçalarımız olduğundan da emin olmak gerekir. Belki döndüğümde bana iyi bir yedek olabilir."

Wall, bu sezon ameliyat geçirmeden önce 20.7 sayı ve 8.7 asist ortalamayla oynuyordu.