Boston Celtics LogoNew York Knicks LogoPhiladelphia 76ers LogoBrooklyn Nets LogoToronto Raptors LogoDallas Mavericks LogoMemphis Grizzlies LogoHouston Rockets LogoSan Antonio Spurs LogoNew Orleans Pelicans LogoDetroit Pistons LogoMilwaukee Bucks LogoIndiana Pacers LogoChicago Bulls LogoCleveland Cavaliers Logo
Oklahoma City Thunder LogoUtah Jazz LogoMinnesota Timberwolves LogoPortland Trail Blazers LogoDenver Nuggets LogoAtlanta Hawks LogoWashington Wizards LogoCharlotte Hornets LogoMiami Heat LogoOrlando Magic LogoLos Angeles Lakers LogoSacramento Kings LogoLos Angeles Clippers LogoPhoenix Suns LogoGolden State Warriors Logo

JJ Redick ve eşi Chelsea'den, 1.8 milyon öğünlü yemek yardımı!

New Orleans Pelicans, JJ Redick ve eşi Chelsea, Lineage Logistics ile bir ortaklık kurduğunu açıkladı.

Haber; Sporx.com
New Orleans Pelicans, JJ Redick ve eşi Chelsea, Lineage Logistics ile bir ortaklık kurduğunu açıkladı.

Lineage Logistics dünyanın en büyük ve en yenilikçi sıcaklık kontrollü gıda lojistiği sağlayıcısı. Şirket ayrıca Anthony Davis ile de çalışıyor.

Pelicans ve Redick'lerin bağış, New Orleans topluluğuna 1.8 milyon öğünden fazla yemek sağlayacak.

Pelicans.com, yaptığı duyuruda şu ifadeleri kullandı:

"Pelicans, Redick'ler ve Lineage, ülkenin en büyük açlık yardım kuruluşu Feeding America aracılığıyla, Güney Louisiana'daki açlıkla mücadeleye liderlik eden yerel bir sivil toplum kuruluşu olan İkinci Hasat Gıda Bankası'na destek olarak, 23 mahalledeki 700'den fazla kişiye bağışta bulunduğunu açıkladı. Bağış, COVID-19 salgınıyla mücadelede New Orleans topluluğu genelinde ihtiyaç duyanlara 1.8 milyondan fazla öğün yemek sağlayacak."

JJ Redick ise, şunları söyledi:

"Chelsea ve ben, New Orleans topluluğuna, ailemizi açık kollarla nezaketle karşıladıkları için çok minnettarız. Bu zor dönemde ihtiyaç duyan bireylere ve ailelere yemek sağlamak için İkinci Hasat Gıda Bankası ile ortak olmaktan dolayı çok şanslıyız. Ayrıca Lineage Logistics ekibine, New Orleans bölgesine ek yemekler ve işler getirmek için kaynaklarını sundukları için teşekkür ediyoruz."

2019-20 sezonu askıya alınmadan önce, Redick ortalama 14.9 sayı, 2.6 ribaund ve 2.0 asist ile oynuyordu.