Jessica Falkholt kimdir? Jessica Falkholt neden öldü? Kaç yaşında vefat etti?

Jessica Falkholt neden öldü ve Jessica Falkholt kaç yaşındaydı? sorusunun yanıtını merak edenler haberimizden faydalanabilir. Hayatını kaybeden Jessica Falkholt hakkında tüm bilgiler, hayatı ve detaylarla sizerleyiz.

13 Ocak 2018 08:01
Jessica Falkholt kimdir? Jessica Falkholt neden öldü? Kaç yaşında vefat etti?
Jessica Falkholt neden öldü? sorusunun yanıtı burada! Geçirdiği kaza sebebiyle bir süredir komada olan ve hayatını kaybeden Jessica Falkholt kimdir ve kaç yaşındaydı? Ölüm nedeni hakkında hastaneden ne açıklama yapıldı? İşte Jessica Falkholt'un ölümü hakkında tüm detaylar...
JESSİCA FAKHOLT NEDEN ÖLDÜ?
Home and Away dizisiyle tanınan Jessica Falkholt , geçirdiği trafik kazasının ardından komaya girmişti. Oyuncu bir süredir yaşam destek ünitesine bağlı olarak yaşatılıyordu. Ancak durumu ümitsiz olan genç kadının ailesi dün zor bir karar aldı. Yaşam desteği, ailenin talebi üzerine devreden çıkarıldı.JESSICA FALKHOLT KİMDİR?

Oyuncu Jessica Falkholt 15 Mayıs 1988 tarihinde Avustralya'nın Sidney şehrinde doğdu. Oyuncu Jessica Falkholt 29 yaşındaydı. 8 Ocak 2018 Pazartesi hayata veda etti.

Harmony (2018), Green River: Part One (2017) ve Home and Away (1988) gibi önemli yapıtlarda yer almıştı.


YENİ FİLMİNİ İZLEYEMEDİ

2015 yılında Sydney Ulusal Sanat Enstitüsü'nden mezun olan genç oyuncu, gelecek yıl vizyona girecek olan olan fantastik film Harmony'de de yer almıştı.

Daha fazla göster
yukarı ok