Jennifer Lawrence'den cinsel ilişki (seks) öncesi sağlı testi itirafı, Jennifer Lawrence kimdir?

Jennifer Lawrence kimdir ve kaç yaşındadır? sorularının yanıtına haberimizden ulaşabilirsiniz. Cinsel ilişki öncesinde sevgililerinde test yaptırdığı itiraf eden Jennifer Lawrence hakkında tüm merak edilenleri sizler için yanıtladık.

11 Mart 2018 04:15
Jennifer Lawrence'den cinsel ilişki (seks) öncesi sağlı testi itirafı, Jennifer Lawrence kimdir?
Jennifer Lawrence hakkında tüm bilgiler burada! Daha önce oynadığı filmlerle dikkat çeken ve cinsel ilişkiye girmeden önce sevgililerinden test yaptırmasını istediği söyleyerek tekrar gündeme gelen Jennifer Lawrence bugünlerde kaç yaşında ve nereli olduğu Google'da merakla araştırılıyor. Peki Jennifer Lawrence ne dedi? İşte tüm detaylarla sizlerleyiz... JENNİFER LAWRENCE'TAN CİNSEL İLİŞKİ İTİRAFI
CİNSEL İLİŞKİDEN HOŞLANMIYORUM"

The Sun gazetesine röportaj veren oyuncu, ilginç sözleriyle şaşırttı. Lawrence, "Cinsel ilişkiden hoşlanmıyorum, nadiren yapıyorum çünkü hijyen hastasıyım. İnsanlarla fazla fiziksel temastan, hatta tokalaşmaktan bile çekinirim" şeklinde konuştu.

"SEVGİLİLERİMDEN TEST İSTERİM"

Geçtiğimiz aylarda yönetmen Darren Aronofsky ile ilişkisini bitiren oyuncu, bekarlığın zor olduğunu ve yalnızlığı sevmediğini de sözlerine ekledi. Kısa beraberliklerden kaçındığını söyleyen Lawrence, şöyle devam etti: "Sadece erkek arkadaşlarımla birlikte olurum. Enfeksiyon kapmaktan korktuğum için sevgililerimden cinsel hastalık taşımadıklarını gösteren bir test isterim."JENİFFER LAWRENCE KİMDİR, KAÇ YAŞINDADIR?

Jennifer Shrader Lawrence, 15 Ağustos 1990 Tarihinde ABD., Louisville,Kentucky'de çocuk kampı işleten bir ailenin üç çocuğundan biri olarak doğmuştur.

Kentucky'de bulunan Kammerer Middle School ismindeki okulda okumuştur. Liseden 2 yıl erken mezun olmuş ve 14 yaşında oyuncu olmaya karar verdiğinde ailesiyle birlikte bir yetenek avcısına başvurmuş, böylelikle 2006'da televizyon yapımlarıyla oyunculuk kariyerine başlamıştır.

2008'de Jason Freeland'in yönettiği Garden Party isimli filmde küçük bir rol oynadı. Aynı yıl Guillermo Arriaga'in yönettiği büyük bir yapım olan The Burning Plain'da Charlize Theronve Kim Basinger birlikte oynadı. Bu rolüyle Venedik film festivalinde Marcello Mastroianni ödülünü aldı.

2009 yılında "The Beaver" filminde Mel Gibson ve Jodie Foster ile birlikte oynadı.2010 yılında başrol oynadığı Debra Granik'in yönettiği "Winter's Bone" isimli film Sundance Film Festivali'nde En İyi Film ödülünü aldı. Bu filmden sonra onunla karşılaşan Steven Spielberg'ün onu durdurup "Sen, o Jennifer Lawrence mısın?" diye sorduğu dilden dile dolaşıyor.

2011 yılında Jennifer Lawrence X-Men: First Class filminde şekil değiştiren karakter Mystique rolünde oynadı.2012 yılında "Açlık Oyunları" filmi ile şöhrete kavuşan ardından rol aldığı "Silver Linings Playbook" (Umut Işığım)" filmindeki performansı ile en iyi kadın oyuncu Oscar ödülünü aldı.

Açlık Oyunları: Alaycı Kuş filminde Josh Hutcherson, Julianne Moore,Elizabeth Banks, Woody Harrelson ile beraber rol aldı.

2015 yılında vizyona giren, David O. Russell'ın yazıp yönettiği Amerikan biyografik komedi-drama filmi "Joy"da Joy Mangano'yu Jennifer Lawrence oynarken filmde Robert De Niro ve Bradley Cooper'da yer alıyor.

Ödülleri :
2016 - 73. Altın Küre Ödülleri - En iyi kadın oyuncu - komedi (Joy)
2014 - 71. Altın Küre Ödülleri - En iyi yardımcı kadın oyuncu (komedi-müzikal) (Düzenbaz)
2014 - 66. BAFTA Ödülleri - En iyi yardımcı kadın oyuncu (Düzenbaz)
2013 - 70. Altın Küre Ödülleri - En İyi Kadın Oyuncu - Komedi Müzikal (Umut Işığım)
2013 - 85.Oscar Ödülleri - En İyi Kadın Oyuncu (Umut Işığım)

Filmleri ve Dizileri :
Oyuncu :
2016 - X-Men: Apocalypse ( Raven / Mystique) (Sinema Filmi)
2016 - Passengers (Aurora) (Sinema Filmi)
2015 - Joy (Joy Mangano) (Sinema Filmi)
2015 - Açlık Oyunları: Alaycı Kuş - Bölüm 2 (Katniss Everdeen) (Sinema Filmi)
2014 - Serena (Serena Pembertom) (Sinema Filmi)
2014 - Dior and I (Herself) (Sinema Filmi)
2014 - Açlık Oyunları: Alaycı Kuş - Bölüm 1(Katniss Everdeen) (Sinema Filmi)
2014 - X-Men: Geçmiş Günler Gelecek ( Raven / Mystique) (Sinema Filmi)
2013 - The Devil You Know (Genç Zoe) (Sinema Filmi)
2013 - Düzenbaz (Rosalyn Rosenfeld) (Sinema Filmi)
2013 - Açlık Oyunları 2: Ateşi Yakala... (Katniss Everdeen) (Sinema Filmi)
2012 - Umut Işığım (Tiffany) (Sinema Filmi)
2012 - House at the End of the Street (Elissa) (Sinema Filmi)
2012 - Açlık Oyunları (Katniss Everdeen) (Sinema Filmi)
2011 - Çılgınlar Gibi (Sam) (Sinema Filmi)
2011 - X-Men: Birinci Sınıf (Raven Darkholme) (Sinema Filmi)
2011 - Kukla (Norah) (Sinema Filmi)
2010 - Gerçeğin Parçaları (Ree Dolly) (Sinema Filmi)
2008 - Poker Evi (Agnes) (Sinema Filmi)
2008 - Bahçe Partisi (Tiff) (Sinema Filmi)
2008 - Aşk Ateşi (Mariana) (Sinema Filmi)
2007 - The Bill Engvall Show (Lauren Pearson) (TV Dizisi)
2005 - Medium (Claire Chase) (TV Dizisi) (2 Bölüm)

Daha fazla göster
yukarı ok