Boston Celtics LogoNew York Knicks LogoPhiladelphia 76ers LogoBrooklyn Nets LogoToronto Raptors LogoDallas Mavericks LogoMemphis Grizzlies LogoHouston Rockets LogoSan Antonio Spurs LogoNew Orleans Pelicans LogoDetroit Pistons LogoMilwaukee Bucks LogoIndiana Pacers LogoChicago Bulls LogoCleveland Cavaliers Logo
Oklahoma City Thunder LogoUtah Jazz LogoMinnesota Timberwolves LogoPortland Trail Blazers LogoDenver Nuggets LogoAtlanta Hawks LogoWashington Wizards LogoCharlotte Hornets LogoMiami Heat LogoOrlando Magic LogoLos Angeles Lakers LogoSacramento Kings LogoLos Angeles Clippers LogoPhoenix Suns LogoGolden State Warriors Logo

James Harden'ın son hali, oldukça dikkat çekti!

Houston Rockets süperstarı James Harden'ın karantinadaki darmadağınık görünümü, sosyal medyada dikkat çekti.

Haber; Sporx.com, Fotoğraf; NBA.com
Houston Rockets süperstarı James Harden'ın karantinadaki darmadağınık görünümü, sosyal medyada dikkat çekti.

Uzun süredir devam eden karantina dönemi, Harden'a pek iyi davranmamış gözüküyor. Sosyal medyada Harden'ın son durumunun gözüktüğü viral olan fotoğrafını görenler, yorumlarını esirgemediler.

30 yaşındaki Rockets şutör guardı, fotoğrafta arkadaşlarıyla birlikte bir patikada aylarca hareketsiz kalmanın acısını çıkarıyor gibi görünüyordu. Ancak, dağınık görünümü, Twitter kullanıcılarının şakalarına malzeme oldu.Fotoğrafta, Harden'ın saçları dağılmış ve biraz kilo vermiş gibi görünüyordu. Sakalında ise birkaç beyaz tespit edildi.

Harden, birkaç gün önce "bir süredir çok fazla kardiyo yaptığını" belirtmişti.

Bazı kişiler, Harden gibi bir milyonerin bir berbere nasıl erişemediğini merak ederken, bazı kullanıcılar ise bu fırsatı oyununa laf atma fırsatı olarak gördü.