Boston Celtics LogoNew York Knicks LogoPhiladelphia 76ers LogoBrooklyn Nets LogoToronto Raptors LogoDallas Mavericks LogoMemphis Grizzlies LogoHouston Rockets LogoSan Antonio Spurs LogoNew Orleans Pelicans LogoDetroit Pistons LogoMilwaukee Bucks LogoIndiana Pacers LogoChicago Bulls LogoCleveland Cavaliers Logo
Oklahoma City Thunder LogoUtah Jazz LogoMinnesota Timberwolves LogoPortland Trail Blazers LogoDenver Nuggets LogoAtlanta Hawks LogoWashington Wizards LogoCharlotte Hornets LogoMiami Heat LogoOrlando Magic LogoLos Angeles Lakers LogoSacramento Kings LogoLos Angeles Clippers LogoPhoenix Suns LogoGolden State Warriors Logo

Iverson: "Philadelphia, bu sene şampiyon olabilir"

Philadelphia 76ers efsanesi Allen Iverson, Sixers'in bu sezon şampiyonluk kazanabileceğine inanıyor.

Haber; Sporx.com, Fotoğraf; NBA.com
Philadelphia 76ers efsanesi Allen Iverson, Sixers'in bu sezon şampiyonluk kazanabileceğine inanıyor.

"The Answer", bu yılki Sixers takımının, aksini söyleyen tüm dış seslere rağmen şampiyon olabileceğini söyledi:

"Limitimiz yok. Sadece sağlıklı olmalıyız. Tamamen sağlıklı olma ve adamlarımızı bir araya getirme şansımız olmadı. Hepsini bir araya getirip sağlıklı olduktan sonra her şey iyi olacak."

Iverson, "Sixers'ın bu sezon şampiyonluğu kazanmada makul bir şansı olduğunu düşünüyor musunuz?" sorusuna "Ah evet. Kesinlikle. Evet." yanıtını verdi.

76ers için yapılan genel eleştiri, Joel Embiid ve Ben Simmons'ın sayılarının çoğunu boyalı alanda bulmasından ötürü, Sixers için alan açma eksikliği yaratmaları üzerine.