Boston Celtics LogoNew York Knicks LogoPhiladelphia 76ers LogoBrooklyn Nets LogoToronto Raptors LogoDallas Mavericks LogoMemphis Grizzlies LogoHouston Rockets LogoSan Antonio Spurs LogoNew Orleans Pelicans LogoDetroit Pistons LogoMilwaukee Bucks LogoIndiana Pacers LogoChicago Bulls LogoCleveland Cavaliers Logo
Oklahoma City Thunder LogoUtah Jazz LogoMinnesota Timberwolves LogoPortland Trail Blazers LogoDenver Nuggets LogoAtlanta Hawks LogoWashington Wizards LogoCharlotte Hornets LogoMiami Heat LogoOrlando Magic LogoLos Angeles Lakers LogoSacramento Kings LogoLos Angeles Clippers LogoPhoenix Suns LogoGolden State Warriors Logo

Iverson: "Jordan, her zaman gelmiş geçmiş en iyisi olacak"

Efsane oyuncu Allen Iverson, Michael Jordan'ın NBA tarihinde her zaman gelmiş geçmiş en büyük basketbol oyuncusu olacağını söyledi.

Efsane oyuncu Allen Iverson, Michael Jordan'ın NBA tarihinde her zaman gelmiş geçmiş en büyük basketbol oyuncusu olacağını söyledi.

Iverson "LeBron James'e karşı büyük sevgisi" olduğunu, fakat MJ'in G.O.A.T. (Greatest of all Time - Gelmiş geçmiş en büyük) statüsünün sonsuza kadar güvenli olduğunu belirtti.

AI aynı zamanda kendisini dahil etmediği, favori tüm zamanlar ilk beşini de belirtti: Jordan, James, Kobe Bryant, Shaquille O'Neal ve Stephen Curry.

Iverson, The Players' Tribune'da düşüncesini şu şekilde kaleme aldı:

"Şu günlerde bir sürü insanın LeBron'u Mike'ın önüne koyduğunu duyuyorum!!

Bakın... Öncelikle, LeBron'u çok severim. LeBron'a büyük sevgim var. Jenerasyonunun en iyisi, gelmiş geçmiş en iyilerden, harika bir eş, baba, rol modeli ve daha fazlası: Akron'daki okulla yaptıkları... Çok güzel bir şey.

Ama millet. Mike'tan bahsediyoruz. Mike'tan, tamam mı? Kara İsa'nın ta kendisinden...

Bundan gerçekten fazlasını söyleyecek bir şeyim yok. Mike, gelmiş geçmiş en iyisidir. Mike, her zaman gelmiş geçmiş en iyisi olarak kalacak. Ve lütfen bana istatistiklerle falan gelip hakaret etmeyin, sanki fikrimi değiştirme şansınız olacakmış gibi."

7/24 NBA