İsmail Köybaşı, Beşiktaş'a haber yolladı! Cevap verildi

Beşiktaş'tan Fenerbahçe'ye giden, sarı-lacivertlilerle sözleşmesi sona eren sol bek İsmail Köybaşı, siyah-beyazlılara geri dönmek istediğini iletti. Beşiktaş cephesi ise İsmail Köybaşı'na kararını bildirdi.

Haber; Milliyet
İsmail Köybaşı, Beşiktaş'a haber yolladı! Cevap verildi
Klavye okları ile sonraki ya da önceki habere geçebilirsiniz.
12 Temmuz 2019 11:18
Transfer çalışmaları çerçevesinde sol ve sağ bek arayışları içerisinde olan Beşiktaş'ta sürpriz bir gelişme yaşandı.

Bir dönem siyah-beyazlı takımda forma giyen ve sonra Fenerbahçe'ye geçen İsmail Köybaşı, yönetime geri dönmek istediğini iletti.

Bonservisi elinde olan tecrübeli savunmacının Caner Erkin'e alternatif olabilecek birinin aranması nedeniyle haber gönderdiği ortaya çıkarken, hem Beşiktaş yönetimi hem de teknik heyet bu isteğe olumsuz yanıt verdi. Sağ ve sol bek arayışlarını daha genç isimler üzerinde yoğunlaştıran Beşiktaşlılar, bu nedenle 30 yaşındaki İsmail'i veto etti

Bu durum karşısında yönetimin büyük çoğunluğu "Beşiktaş'tan ayrılanlar, mutlaka geri dönmek istiyor" diye yorum yaparken, aynı şekilde Olcay Şahan da siyah-beyazlı takıma geri dönmek istedi. Tıpkı İsmail Köybaşı gibi Olcay Şahan'ın da isteği, yönetim tarafından olumsuz karşılandı.

Öte yandan Beşiktaş yönetimi, bu katı tutumunu Atınç Nukan üzerinde uygulamayacak. Bonservisi elinde olan Atınç Nukan, genç bir oyuncu olması nedeniyle hem yönetim hem de teknik heyet tarafından transfer listesine dahil edildi.Tümü
TÜMÜ