Futbol
Basketbol
iddaa
Sporx TV
Canlı Skor
Voleybol
E-Spor
At Yarışı
Tümü
SÜPER LİG
EUROLEAGUE
İLK 11'İNİ KUR
PUAN DURUMU OLUŞTUR
TV'DE BUGÜN
NBA
İSTATİSTİK
CANLI ANLATIM
AT YARIŞI
İNGİLTERE
Tenis
Motorsporları
Voleybol
At Yarışı
Diğer Sporlar
Hentbol
İstatistik
Tv'de Bugün
Canlı Anlatım
Beşiktaş
Fenerbahçe
Galatasaray
Trabzonspor
Medya
Teknoloji
Gizlilik Politikası
Mobil uygulamalar ve m.sporx.com mobil sitesi ile Sporx'i cepten de takip edebilirsiniz. Daha detaylı bilgi için Sporx Mobil sayfasını ziyaret edin.
(İY : 2-1)
MS
Tarih:
20 Kasım 2018 Salı 22:45
Lig:
UEFA Uluslar Ligi
Stat:
Hampden Park
Hakem:
Tobias Welz
İskoçya
3
İsrail
2
GOLLER & KARTLAR
KADROLAR
İDDAA ORANLARI
CANLI ANLATIM
İSTATİSTİK
YORUMLAR
İskoçya - İsrail arasındaki maçlar - 20 Kasım 2018 Salı 22:45 - Maç özeti, son dakika gelişmeleri
İskoçya
Genel
İç saha
Dış saha
31.03.21
WQE
Faroe Adaları
4-0
28.03.21
WQE
İsrail [D]
1-1
25.03.21
WQE
Avusturya
2-2
18.11.20
NAT
İsrail [D]
1-0
15.11.20
NAT
Slovakya [D]
1-0
12.11.20
ECQ
Sırbistan [D]
5-6
14.10.20
NAT
Çekya
1-0
11.10.20
NAT
Slovakya
1-0
08.10.20
ECQ
İsrail
5-3
07.09.20
NAT
Çekya [D]
1-2
31.03.21
WQE
Faroe Adaları
4-0
25.03.21
WQE
Avusturya
2-2
14.10.20
NAT
Çekya
1-0
11.10.20
NAT
Slovakya
1-0
08.10.20
ECQ
İsrail
5-3
04.09.20
NAT
İsrail
1-1
19.11.19
ECQ
Kazakistan
3-1
13.10.19
ECQ
San Marino
6-0
09.09.19
ECQ
Belçika
0-4
06.09.19
ECQ
Rusya
1-2
28.03.21
WQE
İsrail [D]
1-1
18.11.20
NAT
İsrail [D]
1-0
15.11.20
NAT
Slovakya [D]
1-0
12.11.20
ECQ
Sırbistan [D]
5-6
07.09.20
NAT
Çekya [D]
1-2
16.11.19
ECQ
Güney Kıbrıs [D]
1-2
10.10.19
ECQ
Rusya [D]
4-0
11.06.19
ECQ
Belçika [D]
3-0
24.03.19
ECQ
San Marino [D]
0-2
21.03.19
ECQ
Kazakistan [D]
3-0
İsrail
Genel
İç saha
Dış saha
31.03.21
WQE
Moldova [D]
1-4
28.03.21
WQE
İskoçya
1-1
25.03.21
WQE
Danimarka
0-2
18.11.20
NAT
İskoçya
1-0
15.11.20
NAT
Çekya [D]
1-0
14.10.20
NAT
Slovakya [D]
2-3
11.10.20
NAT
Çekya
1-2
08.10.20
ECQ
İskoçya [D]
5-3
07.09.20
NAT
Slovakya
1-1
04.09.20
NAT
İskoçya [D]
1-1
28.03.21
WQE
İskoçya
1-1
25.03.21
WQE
Danimarka
0-2
18.11.20
NAT
İskoçya
1-0
11.10.20
NAT
Çekya
1-2
07.09.20
NAT
Slovakya
1-1
16.11.19
ECQ
Polonya
1-2
15.10.19
ECQ
Letonya
3-1
05.09.19
ECQ
Kuzey Makedonya
1-1
24.03.19
ECQ
Avusturya
4-2
21.03.19
ECQ
Slovenya
1-1
31.03.21
WQE
Moldova [D]
1-4
15.11.20
NAT
Çekya [D]
1-0
14.10.20
NAT
Slovakya [D]
2-3
08.10.20
ECQ
İskoçya [D]
5-3
04.09.20
NAT
İskoçya [D]
1-1
19.11.19
ECQ
Kuzey Makedonya [D]
1-0
10.10.19
ECQ
Avusturya [D]
3-1
09.09.19
ECQ
Slovenya [D]
3-2
10.06.19
ECQ
Polonya [D]
4-0
07.06.19
ECQ
Letonya [D]
0-3
saniye içerisindeki otomatik olarak kapanacaktır.