Boston Celtics LogoNew York Knicks LogoPhiladelphia 76ers LogoBrooklyn Nets LogoToronto Raptors LogoDallas Mavericks LogoMemphis Grizzlies LogoHouston Rockets LogoSan Antonio Spurs LogoNew Orleans Pelicans LogoDetroit Pistons LogoMilwaukee Bucks LogoIndiana Pacers LogoChicago Bulls LogoCleveland Cavaliers Logo
Oklahoma City Thunder LogoUtah Jazz LogoMinnesota Timberwolves LogoPortland Trail Blazers LogoDenver Nuggets LogoAtlanta Hawks LogoWashington Wizards LogoCharlotte Hornets LogoMiami Heat LogoOrlando Magic LogoLos Angeles Lakers LogoSacramento Kings LogoLos Angeles Clippers LogoPhoenix Suns LogoGolden State Warriors Logo

Isaiah: "O dönemde sakat oynadığım için pişman değilim"

Los Angeles Lakers guardı Isaiah Thomas, 2017 playofflarında Boston Celtics'leyken yırtık labrum sakatlığına sahip olmasına rağmen oynadığından pişman olmadığını söyledi.

Los Angeles Lakers guardı Isaiah Thomas, 2017 playofflarında Boston Celtics'leyken yırtık labrum sakatlığına sahip olmasına rağmen oynadığından pişman olmadığını söyledi.

Muhabirlere konuşan Isaiah'nın kız kardeşi Chyna, 2017 playofflarından birkaç gün önce araba kazası geçirmesinden ötürü hayatını kaybetmişti. Isaiah ise bundan sonra oynamayı kesmemiş, takımıyla Doğu konferansı finallerinde mücadele etmişti.

Isaiah'nın açıklamaları şu şekildeydi:

"Pişman değilim. O dönemde basketboldan daha büyük bir şeyle mücadele ediyordum ve basketbol, yaşadığımı uyuşturabilecek tek şeydi. Pişmanlığım yok. Bu oldu bitti ve bunu kontrol edemem. 'Keşke iki taraf için de daha iyi bir karar verilebilseydi' diyebilirsiniz, ama olan oldu. Sadece bir yere kadar bir şeyleri kontrol edebilirim. Ve ana problemi şimdi çözdüğüme göre, ana odak noktam %100 geri dönebilmek."

2017'de MVP ödülü adaylarından biri olan Isaiah, bu sezon iki kere takas edilmişti ve Cleveland Cavaliers ve Lakers ile kariyerinin en düşüğü olan %37.3 şut isabetiyle 15.2 sayı ortalama yakalamıştı. Isaiah, sezonu kapatmasına sebep olan ameliyatı 29 Mart'ta geçirmişti.
7/24 NBA TÜRKİYE