İrfan Can Kahveci: "Biz savaşta değiliz"

A Mili Takımımızın kritik Fransa maçı öncesinde basın toplantısına çıkan İrfan Can Kahveci, Fransız gazetecinin provokatif sorusuna güzel bir cevap verdi.

Haber; Sporx.com
İrfan Can Kahveci: 'Biz savaşta değiliz'
Klavye okları ile sonraki ya da önceki habere geçebilirsiniz.
13 Ekim 2019 20:38
A Milli Takımımızın Fransa ile oynayacağı karşılaşma öncesinde İrfan Can Kahveci basın toplantısında açıklamalarda bulundu.

Kazanmak istediklerini kaydeden İrfan Can, "Şu ana kadar oynadığımız oyunla iyi bir takım olduğumuzu gösterdik. Yarın da kazanmak için çıkacağız Fransa maçına" derken, Başakşehir'e döndüğünde de aklında Milli Takım olduğunu belirtti ve, "Kulüp takımına döndüğümüzde de Milli Takım'ı özlüyoruz, buradaki arkadaşlık hep aklımızda. Hep Avrupa Şampiyonası'na katılmayı düşünüyoruz" ifadelerini kullandı.

Fransız gazetecinin, "Bir savaş var ve siz de Arnavutluk maçında asker selamı verdiniz. Bu konudaki görüşleriniz neler?" şeklindeki soruyu yanıtlayan İrfan Can, "Biz savaşta değiliz, terör olan bir bölgeyi temizlemek için orada askerlerimiz ve tabii ki ülkemizi destekliyoruz bu konuda. İnşallah sağ salim dönecekler" mesajını verdi.Tümü
TÜMÜ