Instagram'a 4 yeni özellik geliyor!

Dünyanın en popüler sosyal medya platformlarından biri olan Instagram'a 4 adet yeni özellik geliyor.

14 Ocak 2020 17:06
Instagram'a 4 yeni özellik geliyor!
İşte Instagram'a gelmesi beklenen yeni özellikler.
Geçtiğimiz aylarda Instagram tarafından açıklananlara göre yeni bir takım özellik geleceği belli olmuştu. Bugün çıkan haberlere göre Instagram Boomerang özelliği için 4 yeni efekt yayınlayacak.2019 yazında Instagram Boomerang için yeni efektlerini ve özelliklerini duyurup, bu özellikleri yalnızca test için bazı kullanıcılara sunmuştu.

Bu yeni özelliklerle ilgili bir video ortaya çıktı ve özelliklerin ne olduğu belli oldu.SlowMo isimli özellik, Boomerang hızını yarıya düşürüyor ve yavaşlatılmış bir şekilde oynatıyor.TikTok'un video konusunda hızlıca ilerlemesinin arkasında kalmak istemeyen Instagram; Boomerang için SloMo, Echo, Duo ve Trimming isimli özellikleri kullanıcılarına sunuyor.

Echo özelliği, hereket halindeki bir şeyin arka planına yarı saydam bir iz ekliyor ve bu sayede hareket bulanıklığı ortaya çıkarıyor.Duo, Boomerang'ı hem hızlandırıyor hem de yavaşlatabiliyor. Böylece glitch ve texture isimli efekt etkisi ortaya çıkıyor.Trimming ise Boomerang'ı istediğiniz gibi kesip kısaltabilmenize imkan tanıyan bir özellik.
Daha fazla göster
yukarı ok