Boston Celtics LogoNew York Knicks LogoPhiladelphia 76ers LogoBrooklyn Nets LogoToronto Raptors LogoDallas Mavericks LogoMemphis Grizzlies LogoHouston Rockets LogoSan Antonio Spurs LogoNew Orleans Pelicans LogoDetroit Pistons LogoMilwaukee Bucks LogoIndiana Pacers LogoChicago Bulls LogoCleveland Cavaliers Logo
Oklahoma City Thunder LogoUtah Jazz LogoMinnesota Timberwolves LogoPortland Trail Blazers LogoDenver Nuggets LogoAtlanta Hawks LogoWashington Wizards LogoCharlotte Hornets LogoMiami Heat LogoOrlando Magic LogoLos Angeles Lakers LogoSacramento Kings LogoLos Angeles Clippers LogoPhoenix Suns LogoGolden State Warriors Logo

Ingram, bu sezon değerini yükseltme peşinde!

New Orleans Pelicans ve Brandon Ingram'ın bir uzatma kontratı hakkında konuştukları, ancak 22 yaşındaki oyuncunun, 2019-20 sezonunda değerini yükseltmek istediği açıklandı.

Haber; Sporx.com
New Orleans Pelicans ve Brandon Ingram'ın bir uzatma kontratı hakkında konuştukları, ancak 22 yaşındaki oyuncunun, 2019-20 sezonunda değerini yükseltmek istediği açıklandı.

Pelicans'ın, Ingram'a inançları oldukları söylendi.

Sakatlık sorunları ve personel değişiklikleri nedeniyle Los Angeles Lakers ile olan tutarsız üç sezonun ardından, Ingram, sezon boyunca genç çekirdeğini geliştirmeye adamış bir New Orleans ekibi ile kendini kanıtlama şansı yakalayacak.

NOLA, RİSK ALIYOR...

Pelicans, 21 Ekim tarihine kadar bir çaylak sözleşme uzatması teklifini uzatmaktan vazgeçerse, Ingram'ın değerinin önümüzdeki yaz daha yüksek olup olmama konusunda risk alıyor olacak.

Ingram için uzun vadeli yatırım yapmak isteyen herhangi bir ekibin muhtemel kaygıları arasında, oyuncunun sağlık geçmişi bulunuyor. Son olarak, Ingram'ın 2018-19 sezonu, ilkbaharda tespit edilen bir kan pıhtılaşması nedeniyle kısa kesilmişti.

Ingram'ın kan pıhtılaşması korkusu, Chris Bosh'ın kariyerini sonlandırandan farklıydı, ancak yine de ameliyat olması gerekiyordu.