İlhan Parlak: "Atiba'ya kırmızı kart çıkabilirdi!"

Ankaragücü'nün tecrübeli oyuncusu İlhan Parlak, Beşiktaş ile oynadıkları ve golsüz berabere kaldıkları karşılaşmaya dair konuştu.

İlhan Parlak: 'Atiba'ya kırmızı kart çıkabilirdi!'
Klavye okları ile sonraki ya da önceki habere geçebilirsiniz.
19 Ekim 2019 22:40
MKE Ankaragücü'nün deneyimli oyuncusu İlhan Parlak, Beşiktaş ile 0-0 berabere kaldıkları maçın ardından A Spor'a konuştu.

İşte İlhan Parlak'ın flaş röportaj alanındaki açıklamaları:

"Öncelikle topun Beşiktaş'ta daha çok kalacağını biliyorduk. Orta sahada kazanacağımız toplarla, boşlukları değerlendirmek istiyorduk. Genellikle Caner daha çok çıkacağı için Orgill'in oraya deplase olması, onun boşalttığı yere ben girmeye çalışıyordum. Zaman zaman bunları yapmaya çalışıyorduk ama top daha çok Beşiktaş'ta kaldı. Gol vuruşlarını yapamadık, final paslarını atamadık. Neticesinde son dakikalada 10 kişi oynadık ve 1 puanla ayrıldık. İyi mücadele ettik, iyi savaştık. Haddimizi bilerek oynadık. 1 puan aldığımız için mutluyuz."

"BAŞKA CAMİALAR BU SIKINTILARI YAŞASAYDI..."

"Gerçekten yaşadığımız zorlukları, sıkıntıları biz biliriz. Bizi ayakta tutan, sahada direnç veren bu büyük Ankaragücü taraftarıdır. Gerçekten sahaya çıktığımız zaman onların desteğini hissediyoruz. Elimizden gelenin en iyisini yapmaya çalışıyoruz. Bizim yaşadığımız sıkıntılı durumları başka camialar yaşasaydı, bu puanları da toplayamazdı. Fakat, bizim arkamızda büyük Ankaragücü taraftarı var. Onları mahcup etmemek için elimizden geldiğince, gücümüz yettiğince en iyisini yapmaya çalışıyoruz."

"ATIBA'YA KIRMIZI KART ÇIKABİLİRDİ"

"Sedat Ağçay ağabeye kırmızı kart gösterdi hakem ama Atiba'nın da bir pozisyonu vardı. Topu yere vurdu. İkinci sarıdan atabilirdi. Çoğu takdir haklarını Beşiktaş'tan yana kullandı. Sonuçta 10 kişi kaldık, 1 puanla ayrıldık."Tümü
TÜMÜ