İlhan Palut'un kararını bekliyorlar!

Konyaspor Teknik Direktörü İlhan Palut'un sezon öncesi vereceği karar belirleyici olacak. Amilton da dahil olmak üzere birçok futbolcu bu kararı bekliyor.

, Fotoğraf; AA
Abone Ol
İlhan Palut'un kararını bekliyorlar!
Klavye okları ile sonraki ya da önceki habere geçebilirsiniz.
30 Haziran 2022 15:22
Süper Lig ekibi Konyaspor'da bir yandan dış transfer çalışmaları sürerken, diğer taraftan da iç transferde takımdan ayrılacak isimlerle ilgili çalışmalar yapılıyor. Konyaspor'da Amilton'nun geleceği de merak konusu.

BARIŞ TAKIMDAN AYRI ÇALIŞIYOR

Yeni Meram'da yer alan habere göre; Erzurum kampına götürülmeyen M'Poku'ya takım bulması için izin verilirken, Barış Yardımcı ise kampta takımdan ayrı çalışıyor. Bu oyuncu ile ilgili henüz net bir karar verilmese de yeni sezon planlamasında düşünülmediği gelen bilgiler arasında.

AMILTON KARARI İLHAN PALUT'TA

Yine geleceği konusunda belirsizlik yaşanan Amilton ise takımla birlikte çalışmalara devam ederken, Amilton ile ilgili son kararı Teknik Direktör İlhan Palut verecek. Başarılı teknik adam, kamp sonrası yönetime Amilton'un kalıp kalmaması yönünde raporunu sunacak. M'Poku'nun 1 yılı opsiyonlu 2 yıl, Barış Yardımcı'nın ise 2 yıl daha sözleşmesi bulunuyor.

SENİN İÇİN SEÇTİĞİMİZ
Tümü
TÜMÜ