İçerisinde 2 Türk oyuncunun da bulunduğu Aralık ayı top 200 listesi açıklandı.

Her ay sonunda, Standart, Wild ve Arena modlarına göre o sezonu en üst sıralamada bitirmiş oyuncuları gösteren TOP200 listeleri aralık ayı için açıklandı


Aralık ayı sonunda ladder'ı en üstte bitirmeyi başarmış 200 oyuncu Blizzard tarafından açıklandı. Açıklamayı her ayın ilk haftası yapan Blizzard, yeni sezonla birlikte ilk 200'e girmeyi başarmış oyunculara, sıralamalarına göre HCT puanı da vermeye başlayacak. Oyuncular bu HCT puanı ile Blizzard'ın yapacağı turnuvalara katılım hakkı kazanacak fakat, geçtiğimiz Aralık ayı, HCT puanı vermeyen son aydıı. Bu nedenle Aralık ayında ilk 200'e girmeyi başarmış oyuncular ne yazık ki şan şöhret dışında bir kazanç elde edemedi.

Listenin açıklanması ile birlikte görüldü ki ilk 200'e giren 2 adet Türk oyuncu da bulunuyor. Standart modun 14. sırasında HGG milli takımından tanıdığımız temsilcimiz Fatih "ThunderUP" Akduman bulunurken milli takım kaptanı Berk "berserkci" Elçi'de 188. sırada bulunuyor. Yeni sezonda başta bu iki oyuncumuz olmak üzere HCT puanı için ladder kasacak tüm oyunculara başarılar diliyoruz.

Sporx Espor olarak her ay top 200 listesinden önemli olayları sizlerle paylaşmaya devam edeceğiz.

Top 200 listesinin tam haline ise aşağıdaki linkten ulaşabilirsiniz.

https://playhearthstone.com/en-gb/blog/21362083/top-hearthstone-players-december-2017

 


Sporx Anasayfasına Dön