Sporx Extra Arama Logo

Hülya Avşar ve Eser Yenenler'den itiraf; "PlayStation oynarken..."Star TV ekranlarında yayınlanan Bir Hülya Avşar Sohbeti'nin bu haftaki konuğu gündemden düşmeyen Eser Yenenler oldu. Eser, Acun ile anılarını anlatması Hülya'yı gülme krizine soktu.
 
"ACUN ILICALI BU MUYMUŞ?"
 
Eser Yenenler, hem patronu hem de çok yakın arkadaşı Acun Ilıcalı'dan bahsederken Hülya Avşar'ı çok güldürdü. Eser, "Acun Ilıcalı'yı PlayStation oynarken görmeniz lazım. Yenilince bir çirkinleşiyor, 'Acun Ilıcalı bu muymuş?' dersiniz." ifadelerinde bulundu.
 
HÜLYA AVŞAR: ACUN'UN ÇİRKİN HALİNİ ÇEK BANA GÖNDER
 
Eser'in bu anlattıklarından sonra Hülya Avşar da "O çirkin hallerinden çek bana da gönder. Şantaj yapacağım ona" diyerek güldürdü.

Hülya Avşar, sunuculuğunu yaptığı 'Bir Hülya Avşar Sohbeti' programına konuk olan eser yenenler'i stüdyoya götürmeye çalışırken zor anlar yaşadı.

Usta sanatçı, kendisini terletecek sorular nedeniyle odasından çıkmak istemeyen Yenenler'i zorla stüdyoya götürmeye çabaladı.

'3 Adam'dan Eser, "Herkesi ayırıyorsun. Allah'tan benim sevgilim yok. Ay gel artık, yeter" diyen Avşar kızına, "Soruların çok korkunç. Ben o sorulara cevap veremem, bunun hesabını veremem. Gelmeyeceğim" karşılığını veriyor.

Hülya Avşar'ın İnstagram hesabından paylaştığı video, izleyenleri kahkahaya boğdu.

Sporx mobil uygulamasıyla spor haberlerine herkesten önce ulaşmak için tıklayın