Boston Celtics LogoNew York Knicks LogoPhiladelphia 76ers LogoBrooklyn Nets LogoToronto Raptors LogoDallas Mavericks LogoMemphis Grizzlies LogoHouston Rockets LogoSan Antonio Spurs LogoNew Orleans Pelicans LogoDetroit Pistons LogoMilwaukee Bucks LogoIndiana Pacers LogoChicago Bulls LogoCleveland Cavaliers Logo
Oklahoma City Thunder LogoUtah Jazz LogoMinnesota Timberwolves LogoPortland Trail Blazers LogoDenver Nuggets LogoAtlanta Hawks LogoWashington Wizards LogoCharlotte Hornets LogoMiami Heat LogoOrlando Magic LogoLos Angeles Lakers LogoSacramento Kings LogoLos Angeles Clippers LogoPhoenix Suns LogoGolden State Warriors Logo

Howard: "Umarım Philly'ye şampiyonluk zihniyetini getirebilirim"

Philadelphia 76ers'ın pivotu Dwight Howard, Sixers'a şampiyonluk zihniyetini getireceğinden umutlu olduğunu söyledi.

Haber; Sporx.com, Fotoğraf; NBA.com
Philadelphia 76ers'ın pivotu Dwight Howard, Sixers'a şampiyonluk zihniyetini getireceğinden umutlu olduğunu söyledi. Howard, gelecek sezon için 76ers'a şampiyonluk zihniyetini getirmeyi umduğunu belirtti.

Ekim ayında Los Angeles Lakers ile kariyerinin ilk NBA şampiyonluğunu kazanmış olan Howard, Larry Brown Sports ile yaptığı röportajda şu açıklamaları yaptı:

"Takımdaki herkese mesajım şu olacaktır: O kupayı almak için nelerden vazgeçmeye hazırsınız? Bazen her şeyden vazgeçmeniz gerekebilir. Bazen rolünüz ve sizden istenen şey, en çok yapmak istediğiniz şeylerden vazgeçmektir."

Howard, bir yıllığı 2.5 milyon dolarlık bir anlaşma ile Sixers'a serbest oyuncu olarak katılmıştı.