Boston Celtics LogoNew York Knicks LogoPhiladelphia 76ers LogoBrooklyn Nets LogoToronto Raptors LogoDallas Mavericks LogoMemphis Grizzlies LogoHouston Rockets LogoSan Antonio Spurs LogoNew Orleans Pelicans LogoDetroit Pistons LogoMilwaukee Bucks LogoIndiana Pacers LogoChicago Bulls LogoCleveland Cavaliers Logo
Oklahoma City Thunder LogoUtah Jazz LogoMinnesota Timberwolves LogoPortland Trail Blazers LogoDenver Nuggets LogoAtlanta Hawks LogoWashington Wizards LogoCharlotte Hornets LogoMiami Heat LogoOrlando Magic LogoLos Angeles Lakers LogoSacramento Kings LogoLos Angeles Clippers LogoPhoenix Suns LogoGolden State Warriors Logo

Howard: "Ne olacağını bilmiyorum, ama LA'i seviyorum"

Dwight Howard, Los Angeles Lakers'ta yeni bir oynama fırsatının çok iyi olabileceğini söyledi.

Haber; Sporx.com
Dwight Howard, Los Angeles Lakers'ta yeni bir oynama fırsatının çok iyi olabileceğini söyledi.

Howard, kendisinin ve Laker'ların karşılıklı ilgilerinin olduğunu onayladı, ancak Lakers, Howard'ın, DeMarcus Cousins'ın çapraz bağ sakatlığının ardından "ayrıntılı inceleme aşamasında" olarak görüyor.

Howard'ın ifadeleri şöyleydi:

"Anthony Davis'e sadece anın ve bu sezonun tadını çıkarmasını söylerdim. Ben buradayken maalesef kazanamamıştık, sakatlananlar vardı, ama şehirden ve halktan zevk almıştım ve oralı insanlarla gerçekten harika ilişkiler kurmuştum."

"Yani bazı pozitif taraflar da vardı. O sezon sadece kazanamamıştık ve basketbol oynadığınızda da bunlar olur. İşler iyi görünebilir, ancak sakatlıklar ve diğer sorunlar olabilir ve işler yürümeyebilir, ancak yine de Los Angeles'ta iyi zaman geçirmiştim."

"NE OLACAK BİLMİYORUM, AMA LA'İ SEVİYORUM"


Howard, Lakers'ın beş yıllığı 118 milyon dolarlık teklifini reddetmişti. Bunun yerine Houston Rockets ile dört yıllığı 88 milyon dolarlık bir anlaşma imzalamış ve Lakers'ı serbest oyuncu döneminde geri çeviren ilk yıldızlardan biri olmuştu. Ancak Howard, şu anda Los Angeles'ta LeBron James ve Davis ile bu işlerin değişeceğini düşünüyor.

"Ne olacağını bilmiyorum, ama LA'i seviyorum. Staples Center bu sezon sallanıyor olacak. Orada oynadığımda her gece sallanıyordu. Atmosfer çılgınca, sadece Lakers için değil Clippers için de. Bence ortaya koydukları tüm emekler, şimdi karşılığını veriyor. Her zaman Lakers'ın küçük kardeşi olarak görülüyorlardı, ancak öne çıkıp farklı olmaya karar verdiler ve Blake Griffin, DeAndre Jordan ve Chris Paul gibi adamlara bu takımın temelini attığı için teşekkür etmeniz lazım. Doc Rivers'ın da yaptıkları harikaydı. Şimdiki durum,a tüm bu sıkı çalışmanın karşılığıdır."