Boston Celtics LogoNew York Knicks LogoPhiladelphia 76ers LogoBrooklyn Nets LogoToronto Raptors LogoDallas Mavericks LogoMemphis Grizzlies LogoHouston Rockets LogoSan Antonio Spurs LogoNew Orleans Pelicans LogoDetroit Pistons LogoMilwaukee Bucks LogoIndiana Pacers LogoChicago Bulls LogoCleveland Cavaliers Logo
Oklahoma City Thunder LogoUtah Jazz LogoMinnesota Timberwolves LogoPortland Trail Blazers LogoDenver Nuggets LogoAtlanta Hawks LogoWashington Wizards LogoCharlotte Hornets LogoMiami Heat LogoOrlando Magic LogoLos Angeles Lakers LogoSacramento Kings LogoLos Angeles Clippers LogoPhoenix Suns LogoGolden State Warriors Logo

Hield: "Şu uzatma kontratını halletmemiz gerek"

Sacramento Kings şutör guardı Buddy Hield, Kings ile sözleşme uzatması imzalama konusunda "Bunu halletmemiz gerek" şeklinde konuştu.

Haber; Sporx.com
Sacramento Kings şutör guardı Buddy Hield, Kings ile sözleşme uzatması imzalama konusunda "Bunu halletmemiz gerek" şeklinde konuştu.

Eğer Hield, 21 Ekim'e kadar yeni bir anlaşma imzalamazsa, 2020'de sınırlı bir serbest oyuncu olacak.

Hield, şu şekilde konuştu:

"Bunu halletmemiz gerek. Ben şahsen istiyorum tabii ki. Eğer olmazsa, işler başka şekilde ilerler. Burası olmak istediğim yer, bu yüzden burada, Sacramento'da bulunmak benim için iyi olur. Eğer beni istiyorlarsa, bunu çoktan gerçekleştirmeleri gerektiğini düşünüyorum. Burada bir gelecek inşa etmek istiyorum. Burada olmak istiyorum ama bir şeyler görmeliyiz. Önüme bir şeyler gelmeli. Neler olacağını görmek için bir buçuk haftamız var, ama burada olmak istiyorum."

Hield, dört yıllığı 130.7 milyon dolar değerinde bir anlaşma, ya da beş yıllığı 170 milyon dolar değerinde bir "designated player" uzatma anlaşması imzalayabilir.