Boston Celtics LogoNew York Knicks LogoPhiladelphia 76ers LogoBrooklyn Nets LogoToronto Raptors LogoDallas Mavericks LogoMemphis Grizzlies LogoHouston Rockets LogoSan Antonio Spurs LogoNew Orleans Pelicans LogoDetroit Pistons LogoMilwaukee Bucks LogoIndiana Pacers LogoChicago Bulls LogoCleveland Cavaliers Logo
Oklahoma City Thunder LogoUtah Jazz LogoMinnesota Timberwolves LogoPortland Trail Blazers LogoDenver Nuggets LogoAtlanta Hawks LogoWashington Wizards LogoCharlotte Hornets LogoMiami Heat LogoOrlando Magic LogoLos Angeles Lakers LogoSacramento Kings LogoLos Angeles Clippers LogoPhoenix Suns LogoGolden State Warriors Logo

Hield: "Sacramento taraftarları böyledir..."

Sacramento Kings guardı Buddy Hield, geçtiğimiz Çarşamba akşamı Dallas Mavericks'e karşı alınan yenilgi sonrası kendilerini yuhalayan Kings taraftarları hakkında konuştu.

Haber; Sporx.com
Sacramento Kings guardı Buddy Hield, geçtiğimiz Çarşamba akşamı Dallas Mavericks'e karşı alınan yenilgi sonrası kendilerini yuhalayan Kings taraftarları hakkında konuştu.

27 yaşındaki Hield, artan hayal kırıklıklarını anladığını söyledi.

"Bir an bir üçlük atmıştım ve sevgi göstermişlerdi, bir dakika sonra da nefret ettiler. Sacramento taraftarları böyledir, bu yüzden bunu benimsemeniz gerekir."

"Herkes hayal kırıklığına uğradı, sadece onlar değil. Biz de anlamaya çalışıyoruz, ama eğer ev sahibi takımsa ve yuhalanıyorsanız, buna katılmıyoruz, ancak onlar da görüşlerini dile getirecek. Hayal kırıklıklarını anlıyorum. Yine de hepsi eğlenceli. Rekabet etmeye devam etmek gerek. Kazanmak istiyorlar. Playofflara geri dönmeleri gerekiyor, bu yüzden acılarını hissediyorum."

Sacramento (15-26), şimdiye kadar beklentilerin çok altında kaldı.