Boston Celtics LogoNew York Knicks LogoPhiladelphia 76ers LogoBrooklyn Nets LogoToronto Raptors LogoDallas Mavericks LogoMemphis Grizzlies LogoHouston Rockets LogoSan Antonio Spurs LogoNew Orleans Pelicans LogoDetroit Pistons LogoMilwaukee Bucks LogoIndiana Pacers LogoChicago Bulls LogoCleveland Cavaliers Logo
Oklahoma City Thunder LogoUtah Jazz LogoMinnesota Timberwolves LogoPortland Trail Blazers LogoDenver Nuggets LogoAtlanta Hawks LogoWashington Wizards LogoCharlotte Hornets LogoMiami Heat LogoOrlando Magic LogoLos Angeles Lakers LogoSacramento Kings LogoLos Angeles Clippers LogoPhoenix Suns LogoGolden State Warriors Logo

Hield, benchte kalırsa Kings'den takasını isteyebilir!

Sacramento Kings guardı Buddy Hield'ın, ilk beş kadrosunun dışında kalması durumunda, Sacramento'dan takas talep edebileceği söylendi.

Haber; Sporx.com, Fotoğraf; NBA.com
Sacramento Kings guardı Buddy Hield'ın, ilk beş kadrosunun dışında kalması durumunda, Sacramento'dan takas talep edebileceği söylendi.

Kings koçu Luke Walton, geçtiğimiz ay ilk beş kadrosunda, Hield'ın yerine Bogdan Bogdanovic'i almıştı.

Hield, sezon başlamadan önce Kings ile dört yıllığı 94 milyon dolarlık bir uzatma kontratı imzalamıştı, ancak Bogdanovic bu yaz sınırlı bir serbest oyuncu olacak ve takım onu tutmak istiyor.

Hield'ın düşüncelerini bilen bir kaynak, rolünden memnun kalmazsa bir takas talep edebileceğini iddia etti. Hield'a ilk beş oyuncusu parası ödeniyor ve kendisi de NBA'de bir ilk beş oyuncusu olması gerektiğine inanıyor.

Hield'ın, geçmişte Walton'ı alenen eleştirmeye istekli olduğu birkaç kez görülmüştü.

Bogdanovic'in, Hield'in takımdaki en iyi arkadaşlarından biri olduğu da eklendi.