Henry Onyekuru için kritik gün!

Galatasaray yönetimi, transferde gaza basmış, çalışmalarını hızlandırmıştı. Başkan Mustafa Cengiz ve ekibi bugün Henry Onyekuru'nun bir kez daha kiralanması için Monaco ile görüşecek. Aslan'ın hedefi geçen sezon ki şartlarla Nijeryalı yıldızı takıma kazandırmak...

Haber; Akşam, Fotoğraf; AA
Henry Onyekuru için kritik gün!
Klavye okları ile sonraki ya da önceki habere geçebilirsiniz.
14 Ağustos 2020 09:58
Galatasaray'ın kiralık aşkı Henry Onyekuru...

Teknik direktör Fatih Terim, Nijeryalı yıldızı mutlaka kadroda görmek istiyor, genç futbolcu da yeniden Sarı-Kırmızılı formayı giymek için can atıyor. Galatasaray yönetimi de sevenleri kavuşturmak adına yoğun mesai harcıyor.

Yıldız oyuncunun bonservisini elinde bulunduran Fransız ekibi Monaco ile sürekli temas halinde olan Başkan Mustafa Cengiz ve ekibi, bugün yıldız oyuncunun bir kez daha transferini bitirmek adına en ciddi adımı atacak.

Devrede gelmişti

Fransız ekibiyle yeniden pazarlık masasına oturacak olan Sarı-Kırmızılı yönetim geçen seneki şartlarla Onyekuru'yu bir sene daha kiralamayı hedefliyor.

Geçen sezonun ikinci yarısında kadroya katılan başarılı oyuncu için Monaco'ya 750, yıldız futbolcuya da yarım sezonluk 650 bin Euro ödenmişti. Bu kez Aslan'ın planı bir sezon için Kırmızı-Beyazlılar'a 1.5 milyon, Onyekuru'ya da 1.3 milyon Euro ödeyerek transferi gerçekleştirmek.Tümü
TÜMÜ