Boston Celtics LogoNew York Knicks LogoPhiladelphia 76ers LogoBrooklyn Nets LogoToronto Raptors LogoDallas Mavericks LogoMemphis Grizzlies LogoHouston Rockets LogoSan Antonio Spurs LogoNew Orleans Pelicans LogoDetroit Pistons LogoMilwaukee Bucks LogoIndiana Pacers LogoChicago Bulls LogoCleveland Cavaliers Logo
Oklahoma City Thunder LogoUtah Jazz LogoMinnesota Timberwolves LogoPortland Trail Blazers LogoDenver Nuggets LogoAtlanta Hawks LogoWashington Wizards LogoCharlotte Hornets LogoMiami Heat LogoOrlando Magic LogoLos Angeles Lakers LogoSacramento Kings LogoLos Angeles Clippers LogoPhoenix Suns LogoGolden State Warriors Logo

Hayward: "LoL oyuncuları, NBA'dekilerden %100 daha toksik"

Boston Celtics forveti Gordon Hayward, League of Legends oyuncularının NBA oyuncularına göre "%100.000 daha toksik" olduğunu iddia etti.

Haber; Sporx.com
Boston Celtics forveti Gordon Hayward, League of Legends oyuncularının NBA oyuncularına göre "%100.000 daha toksik" olduğunu iddia etti.

ESPN'den Tyler Erzberger, Twitch yayınında Hayward ile röportaj yaptı ve NBA oyuncuları ile LoL oyuncuları arasında hangisinin daha toksik olduğunu sorduğunda, Hayward tereddütsüz 'LoL oyuncuları' şeklinde cevap verdi.

"Kesinlikle LoL oyuncuları. 100.000% LoL oyuncuları. League of Legends oyuncuları çok toksik, NBA'de League of Legends'deki kadar toksik adamların olduğu bir ekipte olduğumu hayal edemiyorum. Bir üçlük falan kaçırmışsanız, takımdaki herkesin size salladığını düşünün."

Trash-talk, her iki platformda da çok yaygın. Ancak Celtics forvetine göre, video oyununda işler daha da kötüleşiyor gibi görünüyor.