Boston Celtics LogoNew York Knicks LogoPhiladelphia 76ers LogoBrooklyn Nets LogoToronto Raptors LogoDallas Mavericks LogoMemphis Grizzlies LogoHouston Rockets LogoSan Antonio Spurs LogoNew Orleans Pelicans LogoDetroit Pistons LogoMilwaukee Bucks LogoIndiana Pacers LogoChicago Bulls LogoCleveland Cavaliers Logo
Oklahoma City Thunder LogoUtah Jazz LogoMinnesota Timberwolves LogoPortland Trail Blazers LogoDenver Nuggets LogoAtlanta Hawks LogoWashington Wizards LogoCharlotte Hornets LogoMiami Heat LogoOrlando Magic LogoLos Angeles Lakers LogoSacramento Kings LogoLos Angeles Clippers LogoPhoenix Suns LogoGolden State Warriors Logo

Hayward: "Bu sezon dönme umudum hala var"

Boston Celtics forveti Gordon Hayward, bu sezon oynamaya dönmesi konusunda "hala umudu olduğunu" söyledi.

Boston Celtics forveti Gordon Hayward, bu sezon oynamaya dönmesi konusunda "hala umudu olduğunu" söyledi.

Geçtiğimiz Cuma günü, Hayward tedavisinin iyi gittiğin, fakat sadece gün be gün daha iyiye gitmeye odaklandığını söylemişti.

Hayward, yaptığı bir röportajda, konuya şu şekilde değindi:

"Umut hala var. Ama doğrusu aklımın ucundan bile geçmeyen bir şey. Senenin sonuna yaklaştığımızı biliyorum. Hala üzerine uğraşıyorum. Ama eğer olmazsa da sorun yok."

Hayward, sezonun henüz ilk maçında talihsiz bir şekilde ayak bileğini kırmıştı fakat o günden bu yana tedavisinde oldukça güzel ilerlemeler kaydedip, bunları takipçileriyle paylaşmayı sürdürüyor.
7/24 NBA TÜRKİYE