Boston Celtics LogoBrooklyn Nets LogoNew York Knicks LogoPhiladelphia 76ers LogoToronto Raptors LogoDallas Mavericks LogoHouston Rockets LogoMemphis Grizzlies LogoNew Orleans Pelicans LogoSan Antonio Spurs LogoChicago Bulls LogoCleveland Cavaliers LogoDetroit Pistons LogoIndiana Pacers LogoMilwaukee Bucks Logo
Denver Nuggets LogoMinnesota Timberwolves LogoOklahoma City Thunder LogoPortland Trail Blazers LogoUtah Jazz LogoAtlanta Hawks LogoCharlotte Hornets LogoMiami Heat LogoOrlando Magic LogoWashington Wizards LogoGolden State Warriors LogoL. A. Clippers LogoL. A. Lakers LogoPhoenix Suns LogoSacramento Kings Logo

Hayward: "Bu sezon dönme umudum hala var"

Boston Celtics forveti Gordon Hayward, bu sezon oynamaya dönmesi konusunda "hala umudu olduğunu" söyledi.

Boston Celtics forveti Gordon Hayward, bu sezon oynamaya dönmesi konusunda "hala umudu olduğunu" söyledi.

Geçtiğimiz Cuma günü, Hayward tedavisinin iyi gittiğin, fakat sadece gün be gün daha iyiye gitmeye odaklandığını söylemişti.

Hayward, yaptığı bir röportajda, konuya şu şekilde değindi:

"Umut hala var. Ama doğrusu aklımın ucundan bile geçmeyen bir şey. Senenin sonuna yaklaştığımızı biliyorum. Hala üzerine uğraşıyorum. Ama eğer olmazsa da sorun yok."

Hayward, sezonun henüz ilk maçında talihsiz bir şekilde ayak bileğini kırmıştı fakat o günden bu yana tedavisinde oldukça güzel ilerlemeler kaydedip, bunları takipçileriyle paylaşmayı sürdürüyor.
7/24 NBA TÜRKİYE