Boston Celtics LogoNew York Knicks LogoPhiladelphia 76ers LogoBrooklyn Nets LogoToronto Raptors LogoDallas Mavericks LogoMemphis Grizzlies LogoHouston Rockets LogoSan Antonio Spurs LogoNew Orleans Pelicans LogoDetroit Pistons LogoMilwaukee Bucks LogoIndiana Pacers LogoChicago Bulls LogoCleveland Cavaliers Logo
Oklahoma City Thunder LogoUtah Jazz LogoMinnesota Timberwolves LogoPortland Trail Blazers LogoDenver Nuggets LogoAtlanta Hawks LogoWashington Wizards LogoCharlotte Hornets LogoMiami Heat LogoOrlando Magic LogoLos Angeles Lakers LogoSacramento Kings LogoLos Angeles Clippers LogoPhoenix Suns LogoGolden State Warriors Logo

Harris: "Durant ve Kyrie ile oynamak için öyle heyecanlıyım ki!"

Brooklyn Nets guardı Joe Harris, takım arkadaşları Kevin Durant ve Kyrie Irving'in tekrar oynamaya geri dönmeleri üzerine heyecanını paylaştı.

Haber; Sporx.com, Fotoğraf; NBA.com
Brooklyn Nets guardı Joe Harris, takım arkadaşları Kevin Durant ve Kyrie Irving'in tekrar oynamaya geri dönmeleri üzerine heyecanını paylaştı.

Harris, Nets Wire'a, sakatlıklarından sağlıklı bir şekilde döndükleri için, Durant ve Irving'in Nets ile harika bir sezon geçireceklerine inandığını söyledi:

"Bu adamlarla oynamak için o kadar heyecanlıyım ki. Kevin, sakatlıktan geri dönme açısından harika görünüyor. Aynı şeyi Ky için de duydum.

Bu adamların çoğu, uzun süredir kendilerini rahatsız eden şeylerle uğraşıyordu ve görünüşe bakılırsa, sağlıklı olmak ana öncelikleriydi. Ve sanırım daha uzun bir ölü sezon geçirdiğimiz için bir bakıma şanslıydık.

Bubble'da oynamamış olsalar da, bu onlara iyileşmeleri ve sağlıklı olmaları için zaman tanıdı ve umarım bu durum, gelecek yıl harika bir sezon geçirmelerinin yolunu açar."

Durant ve Irving'in sağlıklı bir şekilde kadroya geri dönmesiyle, Nets'in gelecek sezon şampiyonluk yarışmacısı olması bekleniyor.