Boston Celtics LogoNew York Knicks LogoPhiladelphia 76ers LogoBrooklyn Nets LogoToronto Raptors LogoDallas Mavericks LogoMemphis Grizzlies LogoHouston Rockets LogoSan Antonio Spurs LogoNew Orleans Pelicans LogoDetroit Pistons LogoMilwaukee Bucks LogoIndiana Pacers LogoChicago Bulls LogoCleveland Cavaliers Logo
Oklahoma City Thunder LogoUtah Jazz LogoMinnesota Timberwolves LogoPortland Trail Blazers LogoDenver Nuggets LogoAtlanta Hawks LogoWashington Wizards LogoCharlotte Hornets LogoMiami Heat LogoOrlando Magic LogoLos Angeles Lakers LogoSacramento Kings LogoLos Angeles Clippers LogoPhoenix Suns LogoGolden State Warriors Logo

Harris: "76ers, Doğu'nun zirvesinde"

Tobias Harris, önümüzdeki sezon Philadelphia 76ers için olan yüksek beklentilerini tartıştı ve Doğu'daki en iyi takım olduklarına inandığını söyledi.

Haber; Sporx.com
Tobias Harris, önümüzdeki sezon Philadelphia 76ers için olan yüksek beklentilerini tartıştı ve Doğu'daki en iyi takım olduklarına inandığını söyledi.

Harris, "Kesinlikle Doğu'nun zirvesindeyiz... Gerçekten iyi adamlarımız ve profesyonellerimiz varmış gibi hissediyorum. Amacımız zirvede olmak. Olmak istediğimiz yer orası. Söylemek istediğim ve inandığım bu." şeklinde konuştu.

Harris, bu yaz, Sixers ile beş yıllığı 180 milyon dolarlık bir anlaşma imzalamıştı.

Ekip ayrıca, Al Horford ve Josh Richardson'ı da kadrosuna katmıştı.

"HERKESİN ŞANSI VAR.."

Harris, Doğu Konferansı'nın zirvesinde sert bir rekabet olacağını da ekledi:

"NBA'i seviyorum. Dengelenme biçimini seviyorum. Herkesin şansını denemek istemesi çok güzel. Batı hakkında çok şey konuşuluyor, ama Doğu'nun da eşit derecede iyi takımları ve oyuncuları olduğunu düşünüyorum."