Boston Celtics LogoNew York Knicks LogoPhiladelphia 76ers LogoBrooklyn Nets LogoToronto Raptors LogoDallas Mavericks LogoMemphis Grizzlies LogoHouston Rockets LogoSan Antonio Spurs LogoNew Orleans Pelicans LogoDetroit Pistons LogoMilwaukee Bucks LogoIndiana Pacers LogoChicago Bulls LogoCleveland Cavaliers Logo
Oklahoma City Thunder LogoUtah Jazz LogoMinnesota Timberwolves LogoPortland Trail Blazers LogoDenver Nuggets LogoAtlanta Hawks LogoWashington Wizards LogoCharlotte Hornets LogoMiami Heat LogoOrlando Magic LogoLos Angeles Lakers LogoSacramento Kings LogoLos Angeles Clippers LogoPhoenix Suns LogoGolden State Warriors Logo

Harden, Westbrook'la bir araya gelmek için sabırsızlanıyor

James Harden, "gerçek bir katil" olarak gördüğü diğer süperstar takım arkadaşı Russell Westbrook ile bir araya gelmek için sabırsızlanıyor.

Haber; Sporx.com
James Harden, "gerçek bir katil" olarak gördüğü diğer süperstar takım arkadaşı Russell Westbrook ile bir araya gelmek için sabırsızlanıyor.

30 yaşındaki Harden, ilk NBA şampiyonluğunu arıyor ve Rockets takımının sahipleri, şampiyonluk penceresinin önümüzdeki üç-dört yıl boyunca açık olacağına inanıyor.

Harden, normal sezonun bir uyum sağlama dönemi olacağını ve "pek çok iniş ve çıkış" olacağını da kabul ediyor.

Harden, Westbrook'la ilgili şu ifadeleri kullandı:

"Ancak, sezon sonrası, bulldog gibi biriyle savaşa girme konusunda daha heyecanlıyım. Gerçek bir katil olan biri."

"O JAMES 31-7-7 YAPTI AMA...."


Harden 116 maçlık playoff kariyerinde genel olarak başarısız olmasıyla ilgili, kendisini "ortadan kaybolduğuna" dair eleştirenlere ise şu cevabı verdi:

"Yani, James playofflarda ortalama 31, 7 ve 7 ile oynadı ve etrafında yeterince yetenekli adam yoktu, ama suçu takım arkadaşlarımın üzerine atmayacağım. Şu an kendimi nasıl açıkladığımı gördünüz mü? Bunu yapmama gerek bile yok. İstedikleri hikayeleri yazabilirler, ben de daha iyi olmaya çalışacağım."