TURNUVANIN
BAŞLAMASINA
00- 07 22
KALDI

Hakan Çalhanoğlu: "Bonucci ile telefonda görüştüm"

A Milli Takımımızın Milan'da oynayan yıldızı Hakan Çalhanoğlu, İtalya maçı öncesinde konuştu.

Hakan Çalhanoğlu: 'Bonucci ile telefonda görüştüm'
A Milli Takımımızın yıldızlarından Hakan Çalhanoğlu, EURO 2020'nin açılışında İtalya ile oynayacağımız karşılaşma öncesinde açıklamalarda bulundu.

İtalya'da oynayacak olmasının anlamına değinen Çalhanoğlu, "Benim için çok özel bir maç olacak. İtalya'da oynuyorum ve İtalya'da maç yapmanın anlamı benim için ve İtalya'da oynayan Türk takım arkadaşlarım için başka." ifadelerini kullandı.

"BİZİ GERÇEKTEN CİDDİYE ALIYORLAR"

İtalya Milli Takımı'ndan Bonucci ile görüştüğünü de kaydeden yıldız oyuncu, "Bonucci ile telefonda görüştüm, çok eğlenceli bir görüşme oldu. Bizim takımımızı, bizim oyuncularımızı çok iyi biliyorlar. Bizi gerçekten ciddiye alıyorlar." dedi.

"İYİ ANALİZ ETTİK, HAZIRIZ"

Kazanmak istediğimizi söyleyen Hakan, "Kimseye bir şey söylemiyoruz, yarın sahada her şeyi ortaya koyacağız. Hocamızla beraber iyi analiz ettik, hazırız. Onların kaliteli olduklarını biliyoruz, iyi hocaları var. Biz buralara kolay kolay gelmedik, takım halinde geldik. Bireysel iyi oyuncularımız da var, inşallah yarın kazanırız. Günden güne, maçtan maça bakarak turu geçmek istiyoruz." diye konuştu.

Mancini'nin finalde karşılaşma temennisine değinen Hakan Çalhanoğlu, "Finalde yine karşılaşırsak çok güzel olur hem bizim için, hem onlar için. İtalyan takımına saygı duyuyoruz, onların kalitelerini biliyoruz. Bizim de kalitemiz var. Kendi oyunumuzu korkmadan oynadığımızda güzel şeyler yapabiliriz." mesajını verdi.

A Milli Takımımız, 11 Haziran günü 22:00'da İtalya ile karşılaşacak.Sporx Anasayfasına Dön