Guardiola'ya hacker şoku!

Manchester City menajeri Pep Guardiola'nın e-mail ve telefon bilgilerinin bir hacker tarafından çalınarak 100 bin pounda satılmaya çalışıldığı ortaya çıktı. Polisin yakaladığı şahsın sorgusunun sürdüğü belirtiliyor.

Haber; Sporx.com dış haberler, Fotoğraf; EPA
Guardiola'ya hacker şoku!
Klavye okları ile sonraki ya da önceki habere geçebilirsiniz.
27 Şubat 2020 10:38
Manchester polisinin bu hafta başında Pep Guardiola'nın bilgisayarını hacklediğini ve İspanyol teknik adamın tüm yazışma ve özel bilgilerinin yanı sıra tüm futbolcuların telefon numaralarını 100 bin pound'a satmaya çalışam bir dolandırıcıyı tutuladığı belirtildi.

Daily Mail'in haberinde, dolandırıcının Guardiola'nın transfer etmek istediği futbolcuların yanı sıra futbolcularıyla ilgili özel yazışmalarının elinde olduğunu iddia etti. Polis sorgusunda hacker'ın Guardiola'nın maillerine akıllı telefonundan girdiğini, telefonundaki tüm rehber ve kişi bilgilerini indirdiğini belirterek bu işlemlerin 'şu ana kadarki en kolay işim' şeklinde nitelendirerek ulaştığını ifade ettiği haberin devamında yer aldı.

Polisin dolandırıcıyı eski bir Manchester City kulüp çalışanı olarak değerlendirdiğini, kişinin bilgisayar, akıllı telefon ve kişisel tüm eşyalarının incelenerek karar vereceği ifade ediliyor...

Sporx mobil uygulamasıyla spor haberlerine herkesten önce ulaşmak için tıklayın
Tümü
TÜMÜ