Boston Celtics LogoNew York Knicks LogoPhiladelphia 76ers LogoBrooklyn Nets LogoToronto Raptors LogoDallas Mavericks LogoMemphis Grizzlies LogoHouston Rockets LogoSan Antonio Spurs LogoNew Orleans Pelicans LogoDetroit Pistons LogoMilwaukee Bucks LogoIndiana Pacers LogoChicago Bulls LogoCleveland Cavaliers Logo
Oklahoma City Thunder LogoUtah Jazz LogoMinnesota Timberwolves LogoPortland Trail Blazers LogoDenver Nuggets LogoAtlanta Hawks LogoWashington Wizards LogoCharlotte Hornets LogoMiami Heat LogoOrlando Magic LogoLos Angeles Lakers LogoSacramento Kings LogoLos Angeles Clippers LogoPhoenix Suns LogoGolden State Warriors Logo

Grousbeck: "Bu Celtics takımı, sevilmesi en zor takımlardan biriydi"

Boston Celtics'in ortağı ve yöneticisi Wyc Grousbeck, bu yılki Celtics'in "sevilmesi en zor takımlardan biri" olduğunu belirtti.

Boston Celtics'in ortağı ve yöneticisi Wyc Grousbeck, bu yılki Celtics'in "sevilmesi en zor takımlardan biri" olduğunu belirtti.

Grousbeck, Boston'da bir araya gelmiş olan yetenek seviyesi ile sahadaki gözüken arasında "boşluk" olduğunu söyledi ve ayrıca "98.5 The Sports Hub's Felger & Mazz" isimli radyo programında, ekibin 2018-19 versiyonunun "sevilmesi en zor ekiplerden biri" olduğunu itiraf etti.

Grousbeck, şu ifadeleri kullandı:

"Hepimiz sinirlendik, üzüldük ve hayal kırıklığına uğradık. Kâğıt üzerinde sahip olduğumuz yetenek ile sahada bunun ifade edilme şekli arasında bir uyumsuzluk varmış gibi hissediyorum. Gerçek ve potansiyel arasında bir boşluk vardı. Benim açımdan sevmesi en zor takımlardan biriydi."

"Bu yaz kadroyu derinlemesine inceleyip, 15 adam içerisinden kimin burada kalacağını, kimin gitmesi ve tekrar anlaşılması gerektiğini, ve ne yapmamız gerektiğini göreceğiz. Tam anlamıyla yeni bir film gibi olacak, yeni bir senaryoyla, bazı durumlara göre yeni oyuncular olacak. Ve umuyoruz ki yeni bir son da olacak.."