Boston Celtics LogoNew York Knicks LogoPhiladelphia 76ers LogoBrooklyn Nets LogoToronto Raptors LogoDallas Mavericks LogoMemphis Grizzlies LogoHouston Rockets LogoSan Antonio Spurs LogoNew Orleans Pelicans LogoDetroit Pistons LogoMilwaukee Bucks LogoIndiana Pacers LogoChicago Bulls LogoCleveland Cavaliers Logo
Oklahoma City Thunder LogoUtah Jazz LogoMinnesota Timberwolves LogoPortland Trail Blazers LogoDenver Nuggets LogoAtlanta Hawks LogoWashington Wizards LogoCharlotte Hornets LogoMiami Heat LogoOrlando Magic LogoLos Angeles Lakers LogoSacramento Kings LogoLos Angeles Clippers LogoPhoenix Suns LogoGolden State Warriors Logo

Griffin, Anthony Davis için "doğru ortamı" yaratmaya çabalıyor!

New Orleans Pelicans'ın basketbol operasyonları başkanı David Griffin, bu yaz Anthony Davis ve temsilcileriyle yaklaşmakta olan görüşmesi konusunda "çok iyimser" olduğunu söyledi.

New Orleans Pelicans'ın basketbol operasyonları başkanı David Griffin, bu yaz Anthony Davis ve temsilcileriyle yaklaşmakta olan görüşmesi konusunda "çok iyimser" olduğunu söyledi.

Griffin, NBA Draft Lotaryasını su kazanan Pelicans'ın AD'nin geleceğe dair düşünceleriyle alakalı "ilgi uyandıran bir durumda olduğunu" söyledi:

"Kesinlikle ziyaret edeceğiz. Ve bence bu bir sonraki adım. Birbirimize göz kulak olmak ve bizim için neyin önemli olduğu hakkında konuşmak. Menajeri Rich Paul ile ve Anthony'yi tanıyan tüm insanlarla yaptığımız görüşmelerden dolayı çok iyimseriz, burada onun için ilgi uyandıran bir durum olduğuna eminiz."

"AD İÇİN DOĞRU ORTAMI YARATIYORUZ"


Griffin, oyuncu menajerlerinin NBA'nin 20 Haziran'daki Draftına katılmaya uygun olan oyuncular için güney Kaliforniya'da düzenledikleri egzersiz programlarında, Los Angeles'ta Davis'le buluşmayı umduğunu söyledi:

"Eğer tek isteği gerçekten kazanmaksa, buna inanmamız için her türlü nedenimiz var. Anthony için doğru ortamı yaratabileceğimize ve şu anda yarattığımıza eminiz. Ve açıkçası her türden yüksek kalibreli oyuncular için de bu şekilde."

26 yaşındaki Davis'in bir sezon daha sözleşmesi bulunuyor ve geçtiğimiz Ocak ayının sonunda bir takas talebinde bulunmuştu.