Griezmann: Zamanımın çoğunu PES veya FM oynayarak geçireceğim.

Geçtiğimiz gün 120 milyon euro bonservis bedeliye Barcelona'ya transfer olan Antoine Griezmann, video oyunlarına olan aşkıyla biliniyor. Daha önce sürekli oyun oynadığını ve internette çok zaman geçirdiğini açıklayan yıldız isim, açıklamalarına bir yenisini daha ekledi.

Yeni sezon hazırlıkları için Japonya'ya hareket eden Barcelona'da yeni transfer Griezmann İspanyol haber ajansı Marca'ya özel açıklamalarda bulundu. Transfer sürecinden ve gelecek hakkında birçok soruya yanıt veren yıldız oyuncu, video oyunlarına olan ilgisini bir kez daha belirtti.

Japonya'da kiminle ve nasıl zaman geçireceksin sorusuna yanıt veren Griezmann, "kişisel odaların olup olmayacağını bilmiyorum ancak zamanımın çoğunu Moussa Dembele ile birlikte PES veya Football Manager oynayarak geçireceğim." açıklamasında bulundu. Ayrıca kişisel odasının olması durumunda tek başına oyun oynamayı tercih edeceğini söyledi.

Geçtiğimiz sezon Fortnite'a olan ilgisinden dolayı gol sevincini değiştiren Griezmann, yeni sezonda aynı sevinci yapıp yapmayacağı konusuna açıklık getirdi. İnsanların fotoğraf çektirirken sürekli Fortnite gol sevinci yapmasını istediklerini belirten yıldız oyuncu, yeni sezonda farklı bir gol sevinciyle sahalarda yer alacağını açıkladı.

Yaz transfer döneminin en çok konuşulan ismi olan Griezmann, geçtiğimiz gün 120 milyon euro karşılığında Barcelona'ya transfer olmuş ve tarihin en pahalı 5. transferi olarak kayıtlara geçmişti.

Sporx Anasayfasına Dön